Инструкция к Детоксил

Детоксил має жовчогінні, гепатопротекторні, гіпотензивні, гіполіпідемічні,
гіпоглікемічні, гіпохолестеринемічні, сечогінні та антиоксидантні властивості.

Комплекс біологічно активних речовин, що входять до складу Детоксилу, сприяє нормалізації функціонального стану печінки та гепатобіліарної системи, шлунково-кишкового тракту та нирок при хронічних захворюваннях та ураженнях токсичними речовинами різного походження; поліпшенню обміну речовин при захворюваннях шкіри. Детоксил сприяє нормалізації вуглеводного обміну, зокрема при цукровому діабеті. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Активні інгредієнти:1 таблетка містить2 таблетки містять
Вітамін С60 mg (мг)120 mg (мг)
Пантотенова кислота25 mg (мг)50 mg (мг)
Магній25 mg (мг)50 mg (мг)
Екстракт артишоку25 mg (мг)50 mg (мг)
Екстракт грейпфрута25 mg (мг)50 mg (мг)
Екстракт кульбаби лікарської25 mg (мг)50 mg (мг)
L-метіонін20 mg (мг)40 mg (мг)
Вітамін Е15 mg (мг)30 mg (мг)
N-ацетилцистеїн15 mg (мг)30 mg (мг)
Ніацин (вітамін В3)13,5 mg (мг)27 mg (мг)
Цинк7,5 mg (мг)15 mg (мг)
Тіамін (вітамін В1)6 mg (мг)12 mg (мг)
Вітамін В65 mg (мг)10 mg (мг)
Фосфатидилхолін5 mg (мг)10 mg (мг)
Рибофлавін(вітамін В2)2,5 mg (мг)5 mg (мг)
Залізо2,5 mg (мг)5 mg (мг)
Марганець2 mg (мг)4 mg (мг)
Бета-каротин1 mg (мг)2 mg (мг)
Мідь0,5 mg (мг)1 mg (мг)
Вітамін А200 µg (мкг)400 µg (мкг)
Фолацин (фолієва кислота)200 µg (мкг)400 µg (мкг)
Йод100 µg (мкг)200 µg (мкг)
Селен60 µg (мкг)120 µg (мкг)
Біотин (вітамін Н)15 µg (мкг)30 µg (мкг)
Вітамін В1210 µg (мкг)20 µg (мкг)
Вітамін D32,5 µg (мкг)5 µg (мкг))

Склад:

наповнювачі двоосновний фосфат кальцію, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль (прежелатинізований кукурудзяний крохмаль); вітамін С, мальтодекстрин, антикомкувач тальк, покриття таблетки: Нутрафініш Грін; пантотенова кислота, магній, екстракт артишоку (Artichoke Leaf Dry Extract 25:1), екстракт грейпфрута (Grapefruit 25:1), екстракт кульбаби лікарської (Dandelion Root PE 5:1), L-метіонін, антикомкувач двоокис кремнію, загущувач полівінілпіролідон, вітамін Е, N-ацетилцистеїн, ніацин (вітамін В3), антикомкувачі: стеаринова кислота, магнію стеарат; цинк, тіамін (вітамін В1), розпушувач полівінілполіпіролідон, вітамін В6, фосфатидилхолін, рибофлавін (вітамін В2), залізо, марганець, бетакаротин, мідь, вітамін А, фолацин (фолієва кислота), йод, селен, біотин (вітамін Н), вітамін В12, вітамін D3. Без ГМО.

 

Детоксил має жовчогінні, гепатопротекторні, гіпотензивні, гіполіпідемічні, гіпоглікемічні, гіпохолестеринемічні, сечогінні та антиоксидантні властивості.

Дія Детоксилу зумовлена активними речовинами, що входять до його складу.

N-ацетилцистеїн бере участь у захисті печінки від впливу токсичних речовин. Здатність ацетилцистеїну знешкоджувати хімічні речовини робить його активним детоксикантом.
L-метіонін – незамінна амінокислота, що бере участь у процесах переметилювання. Чинить ліпотропну дію, сприяє синтезу холіну, фосфоліпідів; бере участь у синтезі адреналіну, креатину; активує дію гормонів, вітамінів, ферментів. Має детоксикуючі властивості завдяки здатності метилювати токсичні продукти. Знижує концентрацію холестерину в крові і збільшує вміст фосфоліпідів.
Фосфатидилхолін – універсальний будівельний компонент клітинних мембран. Бере участь у регенерації клітин печінки, підвищує детоксикаційну здатність печінки і у такий спосіб нормалізує її функцію.
Екстракт артишоку має жовчогінні, сечогінні, гепатопротекторні та гіполіпідемічні властивості. Сприяє посиленню жовчовиділення та виділенню із організму азотовмісних речовин (сечовини, креатиніну), токсинів, а також знижує вміст загального холестерину в крові.
Екстракт грейпфрута містить активну речовину інозитол, яка перешкоджає накопиченню жирів і сприяє виведенню токсинів з печінки. Також дойого складу входить нарингін, який перешкоджає засвоєнню жирів, прискорює обмін речовин, поліпшує роботу кишечника й стимулює процес травлення, що в результаті сприяє схудненню.
Екстракт кульбаби лікарської стимулює функціональну активність шлунково-кишкового тракту, має антиатеросклеротичні, гепатопротекторні, жовчогінні, антианемічні, відхаркувальні, седативні та гіпоглікемічні властивості.
Вітамін А сприятливо впливає на зір у сутінках та на формування відчуття кольору. Бере участь в регулюванні обмінних процесів у шкірі, слизових оболонках очей, дихальних, травних і сечовивідних шляхах, підвищує здатність організму протидіяти інфекціям.
Вітамін С (аскорбінова кислота) сприяє засвоюванню організмом білків, заліза, низки вітамінів, регулює обмін холестерину, бере участь у синтезі колагену, необхідного для формування, росту і відновлення кісток, шкіри, хрящів, м’язів, регулює згортання крові, проникність судин, підвищує стійкість організму до несприятливих факторів довкілля, стимулює кровотворення. Виконує функцію антиоксиданта – захищає клітини від шкідливої дії вільних радикалів, які порушують обмін кисню в організмі.
Вітамін Е (токоферол) позитивно впливає на функцію статевих та інших ендокринних залоз, діяльність м’язів, сприяє засвоюванню жирів, вітамінів А, D, бере участь в обміні білків та вуглеводів.
Цинк необхідний для нормальної функції залоз внутрішньої секреції (гіпофіза, підшлункової, передміхурової та статевих залоз). Має ліпотропні та кровотворні властивості, входить до складу інсуліну і низки ферментів, які забезпечують процеси дихання. У хворих на цукровий діабет цинк сприяє нормалізації рівня холестерину в сироватці крові та цукру в крові.
Біотин (вітамін Н) запобігає виникненню сухості та лущення шкіри, допомагає підтримувати здоров’я волосся, покращує чутливість смакових рецепторів язика, сприяє запобіганню виникнення симптомів дерматиту, а також підтримує енергетичний баланс та сприяє нормалізації апетиту.
Вітамін B12 (ціанокобаламін) є протианемічним вітаміном, бере участь у всіх обмінах речовин (білковому, вуглеводному та жировому), галь- мує дегенеративні зміни у нервових тканинах та сприяє їхньому нормальному функціонуванню.
Рибофлавін (вітамін B2) необхідний для нормальної роботи печінки, шлунка, сприяє нормалізації зору, впливає на ріст та розвиток плода, бере участь у обміні речовин та синтезі гемоглобіну. Запобігає можливому виникненню слабкості, погіршенню апетиту, депресії, сприяє бадьорості та покращенню загального тонусу організму.
Піридоксин (вітамін B6) сприяє поліпшенню обміну ліпідів та білків, стимулює синтез ненасичених жирних кислот, необхідний для нормального функціонування нервової системи.
Ніацин (вітамін B3) потрібен для забезпечення процесів біологічного окислення. Сприяє усуненню дратівливості, кволості, насичує організм енергією, сприяє гарному самопочуттю та нормалізації сну.

Рекомендації щодо застосування:

застосовувати як дієтичну добавку до раціону харчування – додаткове джерело водо- та жиророзчинних вітамінів (С, А, D3, Е, Н, бета-каротину, пантотенової кислоти, вітамінів групи В), макро- та мікроелементів (заліза, марганцю, йоду, селену), незамінних сірковмісних амінокислот, фосфатидилхоліну, гіркот, терпенів, стеролів, інуліну, флавоноїдів (зокрема нарингіну) з метою загального зміцнення організму та створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму людини, зокрема під час обмеженого режиму харчування та дієт.
Комплекс біологічно активних речовин, що входять до складу Детоксилу, сприяє нормалізації функціонального стану печінки та гепатобіліарної системи, шлунково-кишкового тракту та нирок при хронічних захворюваннях та ураженнях токсичними речовина- ми різного походження; поліпшенню обміну речовин при захворюваннях шкіри.
Детоксил сприяє нормалізації вуглеводного обміну, зокрема при цукровому діабеті.
Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

вживати дорослим по 1-2 таблетки на добу під час або після прийому їжі, запиваючи склянкою води. Таблетку слід ковтати цілою. Курс споживання становить 4 тижні, в подальшому курс та термін споживання визначає лікар індивідуально.

Вагітність та лактація:

дозволено до застосування під час вагітності та в період лактації.

Застереження при застосуванні:

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не застосовувати дітям.
Не є лікарським засобом. Дієтична добавка DETOXIL® / ДЕТОКСИЛ.
Різноманітне та збалансований харчування та здоровий спосіб життя важливі для вас.

Форма випуску:

30 таблеток; по 15 таблеток у блістері; по 2 блістери у картонній коробці.

Маса 1 таблетки:

1230,5 mg (мг) ± 10 %.

Строк придатності:

3 роки.

Номер партії:, Дата виробництва: та Краще спожити до кінця:

вказано на упаковці.

Умови зберігання:

берігати в оригінальній упаковці виробника при температурі не вище 25 °С у сухому, недоступному для дітей місці.

Виробник:

Vitabiotics Ltd./Вітабіотікс Лтд., 1 Епслі Уей, Лондон NW2 7HF, Великобританія, тел.: + 44(0)20 8955 2662.

Імпортер:

ТОВ «Дельта Медікел», 08132, Україна, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: +38 (044) 593-33-55.
Представник в Україні: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», Україна, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: +38 (044) 585-00-41.

mail