Як очистити організм від токсинів і шлаків?

детоксил detoxil

Детоксил – повний курс очищення і детоксикації

детоксил detoxil

Як очистити організм від токсинів і шлаків?

Детоксил – повний курс очищення і детоксикації

детоксил detoxil

Як очистити організм від токсинів і шлаків?

Детоксил – повний курс очищення і детоксикації

Токсини

Неякісна їжа
Газовані солодкі напої
Забруднене повітря і вода
Алкоголь і сигарети

Шлаки

Всі шкідливі речовини (токсини), а також токсичні продукти обміну, які не зміг вивести організм, накопичуються в клітинах і міжклітинному просторі, в шкірі, м'язах, кістках, органах

Перші ознаки накопичення токсинів і шлаків

швидка стомлюваність, занепад сил
головні болі, порушення сну
болі в суглобах
погіршення кольору обличчя
тьмяне волосся
прищі і інші висипання на шкірі
алергічні реакції
посилення сальності шкіри

Щоб вивести токсини і шлаки організму потрібна допомога

детоксил detoxil

Детоксил - палітра 26 біо-активних інгредієнтів, спеціально підібраних для підтримки процесів очищення організму і виведення токсинів, які можуть тривалий час накопичуватися в організмі.

Активні компоненти Детоксил

Вітаміни та мінерали

збагачують раціон повноцінним кількістю вітамінів і мінералів під час розвантажувальних дієт і зміцнюють імунітет

Артишок

підсилює жовчовиділення, сприяє виділенню з організму токсинів, а також знижує вміст загального холестерину в крові

Нарингін

(в складі екстракту грейпфрута) перешкоджає засвоєнню жирів, прискорює обмін речовин, покращує роботу кишечника і стимулює процес травлення, що в результаті призводить до схуднення

Аскорбінова кислота, каротин, вітаміни В1 і B2, інулін

сприяють нормалізації обмінних процесів

детоксил detoxil

N-ацетилцистеїн

знешкоджує хімічні речовини і володіє ефективними детоксикаційними властивостями

L-метіонін

незамінна амінокислота (не синтезується в організмі), яка сприяє зниженню вмісту холестерину в крові, відповідальний за зниження гістаміну в крові, завдяки чому позитивно впливає на зниження симптомів алергії

Есенціальні фосфоліпіди

(фосфатидилхолін) – універсальний будівельний компонент клітин печінки, основна очисна лабораторія організму

Екстракт грейпфрута

містить інозитол, який перешкоджає накопиченню жирів і сприяє виведенню токсинів з печінки

Кульбаба лікарська

містить активні речовини, які збільшують виділення шлункового соку, жовчі, сприяють нормалізації функції органів травного тракту, зокрема, шлунка, печінки, підшлункової залози, кишечника

Комплексна дія Детоксилу

01

Допомагає самоочищенню організму від токсинів, підтримки функції печінки і мінімізації факторів шкідливого впливу сучасного способу життя (фаст фуд, сигарети, алкоголь, неякісні продукти харчування, забруднене повітря, вода)​

02

Нормалізує метаболізм, роботу шлунково-кишкового тракту, функцію і структуру печінки

03

Збагачує раціон повноцінною кількістю вітамінів і мінералів під час розвантажувальних дієт

Дієта + Детоксил (Детоксикація)

01

Очищення дає організму необхідні поживні речовини

02

Токсини і шлаки виходять – жир спалюється

03

Краще загальний стан здоров’я, менше жиру, більше м’язів

Результат:

відмінний фізичний стан,
мінус зайві кілограми

Повний курс очищення і детоксикації організму!

детоксил detoxil

нормалізація обміну речовин

детоксил detoxil

бадьорість, енергія і легкість кожен день

детоксил detoxil

чиста, сяюча шкіра

Детоксил – для очищення організму

Щодня кожен з нас зазнає впливу різноманітних токсинів: ми дихаємо забрудненим повітрям, п’ємо воду сумнівної якості, їмо продукти з супермаркету, приймаємо різні ліки. Все це негативно впливає на печінку – головний фільтр організму людини, який очищує його від токсинів, що надходять ззовні та утворюються усередині. 

Якщо у правому підребер’ї не болить, багато хто вважає, що з печінкою все гаразд. Але насправді це дуже терплячий орган. Печінка страждає практично в усіх, хоча на початкових етапах її ураження це проявляється підвищеною стомлюваністю, головним болем, безсонням, проблемами зі шкірою та травленням. Якщо це вам знайоме, потрібно приймати гепатопротектор, який підвищуватиме стійкість клітин печінки до патологічних впливів і допоможе їй впоратися з виведенням токсинів. Цим вимогам відповідає Детоксил, що має комбінований склад корисних речовин природного походження: 

  • Екстракт артишоку в Детоксилі збільшує активність печінки, покращує відтік жовчі, виведення холестерину, сечовини та інших токсинів. Аскорбінова кислота, каротин, інулін, вітаміни Ві В2, що є в артишоку, сприяють нормалізації обміну речовин. 
  • Екстракт грейпфрута перешкоджає засвоєнню жирів, покращує роботу кишечника та процес травлення, тому Детоксил сприяє схудненню. 
  • Екстракт кульбаби захищає печінку та судини, працює як сорбент, сприяє зменшенню різного роду запалення, підвищує життєвий тонус. Цей екстракт включенийу Детоксил, оскільки є справжнім джерелом корисних компонентів. 
  • N-ацетилцистеїн– похідне натуральної амінокислоти цистеїну, який захищає печінку від токсичних речовин,зокрема і тих, які спричиняють ознаки отруєння. У складі Детоксилу діє ще і як засіб підвищення імунітету (збільшує синтез інтерферону). 
  • L-метіонін – незамінна амінокислота, завдяки якій Детоксил знешкоджує токсичні метали, що потрапили в організм, і запобігає відкладенню жирів у печінці та на стінках артерій. 
  • Фосфатидилхолін (есенціальні фосфоліпіди) – це будівельний матеріал, з якого печінка відновлює свої пошкоджені клітини. Саме він допомагає Детоксилу підвищити здатність печінки до виведення токсинів і нормалізувати інші її функції. 

Крім того, Детоксил містить низку вітамінів, необхідних печінці, – А, С, Е, В1, В2B3B6, В12, біотин, фолієву та пантотенову кислоти, а також залізо, магній, цинк, йод, марганець, мідь, селен та бета-каротин. 

Отже, якщо необхідно покращити загальне самопочуття та зовнішній вигляд, вивести з організму зайве, допомогти організму впоратися з наслідками неправильного харчування чи прийому ліків, є сенс пропити курс Детоксилу. Це дуже просто – по одній таблетці щодня протягом місяця. Детоксил виводить токсини, покращує обмін речовин, допомагає схуднути та мати гарний вигляд. 

Детоксил – печінка під захистом! 

Питання-відповіді

Від великих порцій. Денний раціон повинен включати і сніданок, і обід, і вечерю. Організму необхідна енергія. Голодування призводить до порушення балансу хімічних речовин. Це провокує розвиток ряду захворювань. Для хворих на діабет, наприклад, голодування може швидко обернутися летальним результатом. Тому, істи потрібно, але витрата калорій повинна перевищувати їх надходження з їжею. Якщо хочемо схуднути, починаємо рахувати споживані з їжею калорії!

Не зовсім так. У багатьох людей непереносимість лактози, тому молочні продукти можуть викликати різні реакції, в тому числі діарею. Молоко являє більшу користь для дітей, оскільки організм ще розвивається і має потребу в ресурсах для цього. Але не варто давати молочні продукти дітям віком до 3-х років. Справа в тому, що молочні продукти містять складний білок казеїн. Він важко засвоюється. Казеїн не виводиться з організму дорослих людей, тому відкладається в жировій тканині.