Правильне харчування людини як норма життя

Людина для відновлення своїх сил крім чистого повітря, води і сонця потребує здорової їжі. На жаль, більшість людей дотримується думки, що вибір продуктів насправді не має істотного значення для здоров’я, самопочуття та зовнішнього вигляду. Вони не пов’язують свої повсякденні проблеми, такі як головний біль або швидка стомлюваність, прискорений процес старіння і онкологічні захворювання, зі щоденною дієтою. Їм важливо лише, щоб те, що зазвичай їдять, було смачним і давало відчуття ситості. Вживання рафінованих, консервованих, генетично модифікованих продуктів, несумісних з фізіологією людини, вважається природним і безпечним. Немає нічого більш далекого від істини! Кожна дія має свою причину і наслідок!

Правильное питание человека как норма жизни

Усе те, що стає частиною організму, посилює або послаблює, подовжує або вкорочує життя. Правильно харчуючись, можна запобігти багатьом захворюванням, захистити організм від стресу і впливу забрудненого довкілля. Сучасні наукові дослідження явно показують, що спосіб харчування і підбір продуктів харчування, тобто свого роду дієта, якої дотримуються щодня, мають значний вплив на появу різних захворювань, зокрема й ракових.

Алергія, СПАУ, депресія, діабет, грибок, атеросклероз, гіпертонія, ожиріння, пухлини – це, так звані, хвороби цивілізації. На них страждає все більше й більше людей, як дорослих, так і дітей. Хоча важко заперечувати прогрес сучасної медицини: великий арсенал лікарських засобів і можливість проведення складних медичних процедур у довгостроковій перспективі виявляються малоефективними. Крім того, варто усвідомити той факт, що вони не вирішують проблем, а лише пригнічують їх або відкладають на потім.

Звички і традиції, що стосуються способу життя та харчування, базуються на сучасних західних стандартах, що укорінилися у повсякденне життя і багатьом людям здаються правильними і природними. Настав час знищити цей міф! Сучасна людина насправді не знає, що вона має їсти, вона втратила інстинкт харчування і свій природний смак. Мало хто знає, як дійсно має виглядати меню, правильна дієта.

Насправді дієта (стиль харчування) означає виключення з щоденного меню стимуляторів (алкоголь, сигарети, каву, цукор), рафінованих продуктів, фаст-фуду, ГМО і продуктів, що піддаються впливу мікрохвильової печі. Також важливо враховувати деякі дуже важливі правила здорового харчування. Страви мають бути приготовлені з екологічно чистих продуктів, з урахуванням пори року. Важливо також набути навичок правильно поєднувати продукти харчування, дотримуватись кислотно-лужного балансу, підбору харчування з енергетичного погляду і вживання їжі відповідно до біоритму організму. Меню має бути різноманітним, смачним і здоровим.

Правильна дієта крім профілактичних функцій виконує також важливу роль у лікуванні різних захворювань. Дієта надзвичайно важлива у фармакологічній терапії і прискоренні одужання пацієнта.

Якщо, незважаючи на легкість доступу до інформації (на жаль, досить часто суперечливої), ви відчуваєте, що заплуталися і потрібна допомога у складанні меню – розгляньте можливість відвідування дієтолога. Досвідчений дієтолог, безсумнівно, допоможе розвіяти всі сумніви з приводу того, що надає сил, а що, навпаки, отруює ваш організм. Підкаже, як скласти меню, щоб бути впевненим, що всі члени родини насолоджуватимуться добрим здоров’ям і самопочуттям. Поділиться з вами легкими, швидкими і здоровими рецептами. Крім того, розробить індивідуальні оздоровчо-дієтичні рекомендації, лікування або меню при конкретному захворюванні.

Дієтою можна лікувати алергію, шлунково-кишкові захворювання, закрепи, а також грибкові інфекції, псоріаз, гормональні порушення, ревматизм і навіть залежності і депресії. Крім того, правильне харчування – це одна з ефективних форм профілактики у різних медичних аспектах, зокрема ракових. Тому крім візиту до лікаря іноді варто звернутися до фахівця з харчування. Здорове, правильне харчування, а також відвідування дієтолога – це не лише тимчасова мода, тренд, а, навпаки, вимога сьогодення.