Очищення організму

Неправильне харчування призводить до накопичення шлаків і токсинів в організмі. Це негативно позначається на стані здоров’я і об’ємі талії. Як повернути струнку фігуру і позбавитися від шкідливих компонентів? Щоб досягти бажаної мети, необхідно звернутися до детоксу. Це зовсім не ім’я доктора, а назва популярної і дуже ефективної методики очищення організму. Унаслідок цього очищення вдається також скинути кілька кілограмів. Що ж собою являє детокс?

Очищение организма Детоксил

Детокс – це система харчування, спрямована на очищення організму від шлаків і токсинів. Унаслідок значно поліпшується загальний стан здоров’я. Результат видно на обличчі. Якість шкіри помітно поліпшується, зникає висип, волосся припиняє сіктися і набуває яскравого блиску, нігті зміцнюються. Детокс рекомендований у разі наявності надлишкової ваги або висипки. Ця методика харчування не має протипоказань, тому її можна застосовувати будь-кому. Яке ж меню пропонує детокс?

Чим нагодує детокс?

Важливим елементом детоксу є овочі й зелень. Їх варто їсти вдосталь. Причина в тому, що овочі містять багато клітковини. Вона сприяє швидкому перетравлюванню їжі, а також виведенню шлаків і токсинів. Крім того, овочі містять велику кількість вітамінів і мінералів, необхідних для здорового обміну речовин.

Фундаментом детоксного харчування є злакові каші. Ця система харчування виключає додавання масла і спецій у кашу. При бажанні, можна заправити її невеликою кількістю родзинок, чорносливу, кураги або свіжих овочів. Крім великої кількості клітковини, злакові каші насичують організм необхідним запасом енергії і допомагають відновити тонус.

 

Меню детоксу пропонує м’ясний обід. Віддавайте перевагу дієтичному м’ясу. До такого належать курятина, індичатина, зайчатина або телятина. Смажені на сковорідці страви доведеться виключити. М’ясо може бути приготовлене на грилі, без додавання олії. Печені і варені страви також вітаються.

 

Як десерт рекомендовані фрукти. Також можна вживати гіркий чорний шоколад у невеликих кількостях.

Напої не повинні містити цукру. У день треба випивати не менше чотирьох склянок чистої води.

Дотримуйтеся такого раціону і вже через два тижні ви відчуєте помітний ефект.