Вівсяна дієта

Вівсяна дієта є однією з найпопулярніших. За відгуками з її допомогою вдається швидко набути здорової форми і позбутися зайвої ваги. Чому саме вівсянка забезпечує таким результатом?

Вівсяне меню містить велику кількість клітковини. Цей елемент прискорює процес травлення. У результаті вівсяна дієта стимулює швидке засвоєння корисних компонентів та виведення непотрібних елементів.

Овсяная диета

Варіанти меню

Вівсяна дієта, відгуки та результати дієти на вівсяній каші

Дієта на вівсяній каші очищує шлунок і кишечник, а жировий прошарок тане. Окрім клітковини є мідь, натрій, залізо, марганець, кальцій, калій, магній, фосфор, вітаміни групи В, А, Е та С – усю цю величезну кількість корисних мікроелементів містить вівсяна дієта, відгуки та результати залежать від виконання рекомендацій. У цілому дієта на вівсяній каші, завдяки перерахованим компонентам, благотворно впливає на внутрішні процеси організму.

Не більш як 10 днів має тривати вівсяна дієта. Результати, відгуки та коментарі дієтологів свідчать про її ефективність за цей період. Повторювати дієту можна за 5-7 днів.

Майже всі дієти передбачають попередню підготовку, зокрема й вівсяна дієта. Відгуки та результати будуть набагато кращими, якщо організм підвести до очищення плавно.

Якої ж підготовки потребує вівсяна дієта? Результати цієї системи харчування допоможе вдосконалити рис. З вечора необхідно залити водою дві столові ложки рису. Вранці ця суміш вариться близько години, в результаті виходить киселеподібна консистенція. Отримане з’їдається на сніданок. Після цього не можна вживати їжу протягом трьох годин. Саме таку підготовчу процедуру, що триватиме 7 днів, пропонує дієта на вівсяній каші.

Після цього може бути розпочата сама вівсяна дієта. Результати, відгуки та загальний ефект можна доповнити паралельним прийомом вітамінних комплексів, що підтримає організм на час обмежень у меню харчування.

Надходження необхідної організму денної норми вітамінів безпосередньо з повноцінним процесом життєдіяльності людини. Брак вітамінів та мікроелементів може спричинити відчуття хронічної втоми та сонливості. Тому перед початком дієти варто проконсультуватися з лікарем, який пропише необхідний вітамінний комплекс, виходячи з підібраної дієти.

Меню вівсяної дієти

Меню вівсяної дієти включає вівсянку і нічого крім вівсянки. Вівсяна каша має варитися тільки на воді. Періодично можна доповнювати кефіром (1%). Для різноманітності меню вівсяної дієти в кашу перед вживанням можна додати трохи кориці, мелених горішків, сушених фруктів (без цукру), шматочків свіжих овочів, ягід чи фруктів. “Чорний список” вівсяної дієти складають картопля, банани, виноград, груші, інжир та манго.

Таке меню вівсяної дієти включають сніданок, обід та вечеря. Вівсяну кашу можна запивати свіжим соком, кефіром, чаєм або кавою (без цукру).