Диво голодування
Тема очищення організму голодом актуальна завжди. І бестселер «Диво голодування» якнайкраще демонструє це. Книжка була написана відомим практиком-оптимістом Полем Брегом. Саме він став прикладом того,
Вегани ретельно планують свій раціон, харчуючись тільки вітамінізованою їжею рослинного походження. Але харчування вегана не може бути збалансованим, якщо їсти лише овочі і фрукти. Адже ці продукти не є джерелами білків і жирів, необхідних нашому організму.
Щоб забезпечити збалансоване харчування вегана, потрібно розуміти які продукти можна їсти веганам, а які ні.
Якщо ви замислюєтеся над тим, щоб перейти на веганство, для початку усвідомте для себе, що не їдять вегани, щоб дотримуватися суворих правил дієти і не виходити за рамки збалансованого раціону харчування. М’ясо, риба, яйця вважаються у веганстві «мертвою» їжею, тому не входять до меню. Не їдять вегани і ніяких молочних продуктів, меду і желатину.
Також чітко усвідомте, що їдять вегани, щоб знайти для себе альтернативні джерела білків і жирів.
Усе, що росте на городі, – ось що їдять вегани. Це овочі, фрукти, злаки і бобові культури – їжа, збагачена і збалансована вітамінами і мінералами. Дієтологи стверджують, що харчування вегана – це еталон здорового способу життя.
Звісно, відсутність продуктів тваринного походження може викликати дефіцит вітамінів В12, D і йоду. Але заборонену їжу (м’ясо, рибу, яйця, мед – все, що не їдять вегани) можна замінити і рослинними делікатесами. За необхідності раціон вегана складається з урахуванням рекомендацій дієтологів і гастроентерологів.
До переліку дозволених продуктів потрапляють крупи, фрукти, всі види овочів, а також зернові і бобові культури – чисте веганство. Раціон вегана на день виглядає так:
Вегани і справді харчуються різноманітною і корисною для організму їжею. Збалансоване харчування вегана – це можливість очиститися від шлаків, підвищити імунітет і навіть схуднути!
Тема очищення організму голодом актуальна завжди. І бестселер «Диво голодування» якнайкраще демонструє це. Книжка була написана відомим практиком-оптимістом Полем Брегом. Саме він став прикладом того,
Майже у кожного в дитинстві було село або дачна ділянка, відвідуючи які ми могли насолодитися літнім розмаїттям ягід і запастися вітамінами. З розвитком фармакології на
Перед тим як сісти на цей різновид дієти, слід врахувати кілька простих правил: Необхідно вживати яблука зі шкіркою, тому що в ній багато вітамінів та
На правах реклами. Не є лікарським засобом. Є протипоказання.
Дивись текст етикетування.