Французька дієта

Однією з найефективніших дієт для схуднення, за відгуками, є французька дієта. Вона передбачає відсутність у меню раціону хлібобулочних та кондитерських виробів, цукру, солі, жирів, вуглеводів та алкоголю.

Французька дієта містить білки та велику кількість клітковини. За допомогою цих компонентів здійснюється очищення організму від токсинів та шлаків, а також відновлюється обмін речовин, внаслідок чого відбувається схуднення.

Французская диета

Варіанти меню

Французька дієта, меню

Два тижні – саме стільки триває французька дієта, меню для цього режиму харчування суворо прописане, коригування меню та відступу від нього не допускаються. Французька дієта, меню якої становлять такі основні продукти, як яйця, дієтичне м’ясо, риба, зелень, овочі, фрукти, житній хліб (можна тости), вважається досить різноманітною. Перед початком французької дієти треба зробити кілька попередніх днів полегшеного харчування, щоб різкий перехід не спровокував стресові реакції організму.

Після чіткого дотримання розписаного раціону результати довгоочікуваного схуднення приємно порадують. Щоб кілограми не повернулися назад, слід акуратно переходити на здорове харчування — тобто не переїдати, поступово вводити виключені продукти та не повертатися до шкідливої ​​їжі.

Французька дієта для схуднення 

Які результати показує французька дієта? Відгуки тих, хто попрощався із зайвими кілограмами, свідчать, що м’язи приходять у здоровий тонус, а жирова маса стрімко зменшується. Варто пам’ятати, що французька дієта для схуднення є дуже ефективною, але щоб не нашкодити своєму здоров’ю, дотримуватися цієї дієти варто не довше двох тижнів і робити перерви на три місяці. Оскільки такий раціон не містить усіх компонентів, яких потребує організм, рекомендується додати в раціон таблетовані мінерали та вітаміни.

Якщо були витримані всі рекомендації, які передбачає французька дієта, відгуки є дуже багатообіцяючими. Подальше дотримання елементарних принципів здорового харчування зберігає результат від дієти на 1-2 роки!

Французька дієта для схуднення демонструє ще більш вражаючі результати, якщо додати до харчування заняття спортом. Хоч би який добрий результат давала французька дієта, відгуки лікарів не рекомендують її вагітним, а також людям з порушеннями роботи ШКТ та серцево-судинної системи.