Вегетаріанство, рецепти для вегетаріанців

Враження про те, що вегетаріанство – це лише овочеві салати, фрукти та горіхи, помилкове. Відомі різноманітні рецепти для вегетаріанців, що пропонують збалансовані і смачні поєднання продуктів.

Школа вегетарианства

Для охочих ознайомитися ближче з їжею, яку передбачає вегетаріанство, рецепти допоможуть переконатися, наскільки багато страв можна приготувати зі звичайної капусти. У книжках про вегетаріанство можна знайти прості поради і наочні рецепти з фото. Основне правило, на яке важливо зважати в разі переходу на вегетаріанство, – рецепти не повинні бути складними, захоплювати вас своєю простотою і достатком смаків. Ви можете експериментувати щодня з вибором продуктів, оскільки рецепти для вегетаріанців набагато різноманітніші, ніж у м’ясоїдів.

Вікторія Бутенко, автор серії книжок про сироїдіння, говорить про обмеженість смаків традиційної кухні: «Люди, які дотримуються звичайної дієти, щодня їдять приблизно одне й те саме. Чи це стейк, чи гуляш, бургер або барбекю, все одно це яловичина, хоча й виглядає по-різному».

Що їдять вегетаріанці, рецепти з фото

Вегетарианство, рецепты для вегетарианцев

Коли розглядаєш рецепти з фото з овочів, злаків, горіхів і фруктів, припиняє мучити питання, що їдять вегетаріанці. Рецепти, виявляється, не обмежуються салатами, а складаються з повноцінного раціону: закусок, перших і других страв, а також смачних десертів, які пропонує вегетаріанство. Рецепти з фото допоможуть поетапно зробити навіть найвишуканіші страви. Отже, що їдять вегетаріанці? Рецепти складаються за принципами збалансованості чотирьох компонентів:

  • сіль;
  • кислота;
  • жирність;
  • солодкість.

Уміння креативно підходити до вибору інгредієнтів надихає на експерименти з продуктами, які використовує вегетаріанство. Рецепти з фото відкриють двері у захопливий світ смакових відчуттів.

Вегетаріанство і смачні страви для вегетаріанців

У чому основна цінність рослинної їжі і що пропонує вегетаріанство? Страви, які не лише дарують гарний смак, а й дарують життєву енергію, ясність розуму, здоровий стан шкіри та волосся і багато іншого. До речі, напевно, під час подорожі у вегетаріанство, страви на вашому столі будуть дедалі різноманітніші, і вам стане цікаво ділитися своїм досвідом і фотографіями.

Кому, якщо не шеф-кухарям знати найсмачніші страви для вегетаріанців? Британець Джеймі Олівер у своїй книжці «Вибір Джеймі. Без м’яса» здивує різноманітними рецептами. А Чед Сарно, засновник веганскої мережі ресторанів SAF restaurants, творить чудеса кулінарії без термічної обробки продуктів. Чед впевнений, що споживання їжі пов’язане з нашим емоційним задоволенням і пропонує не відмовлятися від виду улюблених котлет або салату «Цезар». Тільки замінити тваринні продукти корисними рослинними компонентами. Також смачні страви для вегетаріанців можна знайти в популярній книжці «Виделки замість ножів» (125 рецептів з фото).

Салати для вегетаріанців

Салати – це перше, з чим експериментує більшість початківців-вегетаріанців. До речі, для охочих перейти на рослинне харчування дуже вдалий час – з травня по вересень (залежно від місцевості). Улітку можна без зусиль знайти овочі, фрукти та ягоди по сезону і приготувати корисний салат. Для вегетаріанців поступово відкриваються можливості експериментувати зі своїм раціоном, і з настанням холодної осені організм уже підготовлений до рослинної їжі.

Салат для вегетаріанців у несезон може містити водорості, авокадо, оливки, фініки, курагу, тофу, насіння, паростки, горіхи. Для заправки салату підійдуть олії: кунжутна, лляна, кедрова, розторопші або амаранту.

Детоксил – сорбент для очищення організму.

Вегетарианство, рецепты для вегетарианцев