Знамениті сироїди зі стажем

Збалансоване харчування за сироїдницькими принципами – запорука здоров’я на довгі роки. Принаймні, так стверджує багато прихильників цієї дієти. Але більша частина населення не знає теорії сироїдіння, а тому й не підтримує ідею. Якби люди читали книжки про здоровий спосіб життя і шукали відгуки знаменитих сироїдів зі стажем: Фролова, Єлісєєва, то рівень довіри був би набагато вищим.

Знаменитые сыроеды со стажем

Книжки із сироїдіння

Зміна звичного режиму харчування на сироїдницьке меню повинна бути плавною, на 12 кроків. Спочатку виключіть з раціону жирну і борошняну їжу, через місяць – мінімізуйте вживання м’яса. При цьому не забувайте читати книжки із сироїдіння з корисними порадами, які дають знамениті сироїди зі стажем. Найбільш затребуваною профільною літературою вважаються: книжка «12 кроків до сироїдіння» від Бутенко, а також книжки із сироїдіння від Фролова.

12 кроків до сироїдіння

Світовий бестселер російської американки Вікторії Бутенко – книжка «12 кроків до сироїдіння». Посібник є своєрідною інструкцією для тих, хто вирішив позбутися пристрасті до вареної їжі і привчитися до сироїдіння. Нововведення «12 кроків» полягає в тому, що тут тільки практичні рекомендації.

Фролов. Сироїдіння

Знамениті книжки із сироїдіння від біолога, підприємця і просто сироїда зі стажем Фролова Ю.О.: «Секрети сироїдіння», «Усе про сиру їжу» та інші не менш цікаві роботи автора-новатора. У цих підручниках кваліфікований дослідник Фролов розповідає про те, як змінити життя, як правильно складати меню.

Кожен з нас зробить свої 12 кроків до нового способу життя, якщо повірить мудрим авторам. Можливості для пізнання безмежні: блоги веганів зі стажем, книжки із сироїдіння від зарубіжних і вітчизняних авторів, онлайн-семінари і тренінги, які організовує Фролов. Сироїдіння можна оцінити навіть за зовнішнім виглядом зірок. Так, знамениті сироїди Мімі Кірк, Анджеліна Джолі, Демі Мур, Мел Гібсон, Наталі Портман просто вражають своїми успіхами! Як бачите, сира їжа – це чисте здоров’я при правильному підході!

Проте, як стверджує багато лікарів-дієтологів, такий режим харчування науково необґрунтований і в окремих випадках може не лише не допомогти, а й нашкодити організму. На думку лікарів вживання сирої їжі збільшує ризик паразитичного зараження. Також сироїдіння може викликати нудоту, слабкість, блювоту, діарею і ерозію зубної емалі.