Наші поради допоможуть вам схуднути і поліпшити самопочуття

Проблема зайвої ваги і її стійкого і здорового зменшення хвилює багатьох сучасних дівчат. Сьогодні фахівці пропонують безліч різних дієт і стратегій схуднення. Якісь із них більш ефективні, а для реалізації інших необхідно набагато більше часу і сил. Однак найважливіший критерій будь-якої системи зниження ваги – вона не повинна завдавати шкоди організму. Нижче ви знайдете цінні поради, які не лише допоможуть зробити фігуру гарною, а й стануть у пригоді у справі поліпшення самопочуття, а також зміцнення здоров’я.

Наши советы помогут вам похудеть и улучшить самочувствие

1. Збільште частку протеїнів у вашому раціоні

Постарайтеся до мінімуму скоротити відсоток вмісту вуглеводів у вашому меню на день. Замініть вуглеводну їжу продуктами, багатими на протеїн. Адже білки набагато краще насичують організм, дозволяючи залишатися ситим протягом більш тривалого періоду. У підсумку ви вживаєте менше калорій, ніж при раціоні, насиченому вуглеводами. Ще одна перевага протеїнів – вони прискорюють процес обміну речовин.

2. Почніть вживати більше клітковини і корисних жирів

Цінна порада для схуднення. Ці два дуже важливі компоненти є невід’ємною частиною здорового раціону. Клітковина міститься в овочах, зелені й фруктах. Корисні жири, наприклад ті, що містяться в горіхах, кокосовій олії й авокадо, благотворно впливають на метаболізм, покращують розумову діяльність, а також зменшують апетит.

3. Скоротіть розмір порцій

Якщо вам складно контролювати об’єм їжі, що з’їдається, тоді спробуйте використовувати посуд меншого розміру або заведіть щоденник харчування. Є програми, що дозволяють стежити за кількістю з’їдених протягом дня калорій і вносити зміни в раціон. Ще одна ефективна порада – їжте лише тоді, коли дійсно відчуваєте голод. Дуже часто ми їмо просто за компанію або коли нам нема чим зайнятися.

4. Беріть з собою корисні перекуси

Ця порада адресована людям, які мають довгий робочий день. Якщо ви багато часу проводите за межами своєї квартири, постарайтеся заздалегідь спланувати, що ви будете їсти протягом дня. Оскільки навколо занадто багато спокус, завжди під рукою майте корисні перекуси. Вони допоможуть вам втамувати голод і не з’їсти що-небудь шкідливе.

5. Регулярно видозмінюйте свої тренування

Якщо ви виконуєте один і той самий комплекс вправ протягом тривалого часу, то він припиняє бути ефективним. Необхідно постійно дивувати свої м’язи, щоб підтримувати їх у тонусі. Можна виконувати вправи з великою додатковою вагою, постійно міняти комплекси вправ або різновид фізичного навантаження. До того ж різноманітність набагато краще мотивує на заняття фітнесом, ніж монотонні тренування, схожі одне на одне.

6. Розробіть графік тренувань

Порада для людей, які займаються спортом. Планувати заняття фітнесом необхідно як мінімум на тиждень. Коли перед вами стоїть чітка мета, набагато легше мотивувати себе на її виконання. Розклад – це також чудовий інструмент для підтримки дисципліни, без якої вкрай складно досягати довгострокових цілей.

7. Поліпшити якість свого сну

Проведені дослідження демонструють, що люди, які страждають через брак сну, набагато частіше набирають зайву вагу, ніж люди зі здоровим і повноцінним сном. Ми звикли планувати спочатку робочі й повсякденні завдання, а час, що залишився, приділяти сну. У підсумку багато людей сплять усього лише по кілька годин на добу. Необхідно змінити такий підхід. Людина повинна проводити уві сні 7-9 годин. Тому спочатку варто виділити у своєму графіку час для сну, а потім планувати всі інші завдання.

8. Регулярно виконуйте силові тренування

Чим більше об’єм ваших м’язів, тим більшу кількість калорій ви витрачаєте, докладаючи однакових зусиль. Силові тренування допомагають прискорити обмінні процеси в організмі й, отже, втратити зайві кілограми. Замість того щоб виснажувати себе жорсткими дієтами, почніть правильно харчуватися й регулярно приділяти час заняттям фітнесом.

9. Дозвольте собі чашку кави або зеленого чаю

До складу цих напоїв входять антиоксиданти та кофеїн. Їх поєднання допомагає збільшити швидкість обміну речовин і процес спалювання калорій. Якщо у вас немає протипоказань для вживання кави або зеленого чаю, тоді радимо вам випивати кілька чашок одного з цих ароматних напоїв на день.

10. Навчіться ставити реалістичні цілі

Визначення правильної мети – це одна з найважливіших умов вашого успіху. Чимало дівчат неправильно оцінюють свої можливості, сідають на жорсткі дієти і в підсумку зриваються з них, при цьому набираючи ще більшу вагу. Навчіться ставити досяжні цілі і піклуватися про своє здоров’я. Почніть правильно харчуватися та частіше займатися спортом. Усе це допоможе вам досягти ідеальної фігури і поліпшити самопочуття.