Голодування: користь і шкода

Які наслідки для організму може мати голодування? Користь і шкода – перше, що впадає в очі і що так лякає. Але чи правда, що все так складно і заплутано? Розглянемо всі можливі варіанти.

Сьогодні багато хто шукає нові методи схуднення. І дуже часто люди вдаються до голодування і очікують чудових результатів за короткий проміжок часу. Але до яких наслідків це може призвести? Чи можлива шкода / користь для здоров’я?

Голодание: польза и вред

Користь голодування

Коли думаєш, що користь голодування – щось неможливе, то це є помилкою. Адже у світі немає нічого, що було б не до снаги людині. Голодування може мати користь лише у деяких випадках.

По-перше, все має бути помірним, а по-друге, одразу голодувати не можна, оскільки шкоди для організму не уникнути. Треба поступово зменшувати кількість їжі, замінюючи високо- на низькокалорійні продукти. І тоді раз на тиждень стає можливим процес голодування, а добре самопочуття і користь для організму не дадуть впасти у відчай.

Шкода голодування

Є й інший бік медалі – шкода голодування. Не варто забувати, що фанатизм призводить до незворотних наслідків. Голодування може як наслідок викликати:

  • головний біль;
  • у гіршому випадку – виснаження організму.

Такі результати і шкода для здоров’я нікому не потрібні. Тож краще подумати про дієту, ніж страждати через сумні наслідки голодування.

Тепер ви розумієте, що таке голодування. Користь і шкода можливі, але ніхто зрештою не вгадає, до яких результатів все це може привести. Але якщо ви впевнені в тому, що голодування корисне для організму, то обов’язково проконсультуйтеся з дієтологом! Можливо, ви зможете підвищити імунітет і навіть схуднути!

Дієта без голодування

Чи можлива дієта без голодування і наскільки будуть результативними наслідки? Адже багато хто замислюється над питанням – як швидко схуднути? І в той же час не займатися фізичними вправами. Перше, що спадає на думку – дієта.

Сьогодні є безліч нових технологій, у яких невід’ємним пунктом є дієта без голодування. Тобто можна їсти без шкоди для здоров’я. Від таких дієт лише користь – немає відчуття голоду і, як результат – менша вага і чудовий настрій.

Наслідки голодування, результати

У сучасному світі є різноманітні продукти, які можна вживати з користю, виключаючи голодування. Результати не забаряться, причому лише позитивні, без шкоди через голодування.

Невживання продуктів харчування, у свою чергу, виснажує організм і в результаті значно погіршує здоров’я. Це і є шкода голодування. Хіба такі наслідки потрібні комусь із нас?

Якщо обрати голодування, результати можуть виявитися і негативними, і позитивними, а наслідки для організму іноді і незворотними. Тому краще не ризикувати. І не варто забувати, що дієта без голодування – можлива! І це не казки!