Як харчуватися для підтримки ваги та форм при заняттях фітнесом

Як харчуватися для підтримки ваги та форм при заняттях фітнесом
Найчастіше буває так, що вага вас влаштовує, але хочеться покращити рельєф та підтягнути фігуру. Дієта для схуднення чи харчування для набирання маси не підійдуть. У такій ситуації варто скоригувати раціон харчування та визначитися з його калорійністю.

Как питаться для поддержания веса и форм при занятиях фитнесом

Розглянемо основні принципи харчування для підтримки ваги.

Використовуйте рівно стільки калорій, скільки витрачаєте.

Це один з основних принципів харчування на утримання ваги. При такому підході ваша вага залишатиметься незмінною. Порахувати добову калорійність можна, помноживши свою вагу на 30. Отримане значення буде нормою споживання калорій на добу. Очевидно, що ця цифра досить усереднена. Зрозуміти, скільки калорій потрібно саме вам, можна лише шляхом досвіду, але використати цю цифру як відправну точку буде добрим рішенням.

Віддайте перевагу білковій їжі

Щоб змістити баланс жир/м’язи на користь останніх, необхідно віддати перевагу білковій їжі і знизити споживання жирів. Включіть у свій раціон куряче філе, нежирну яловичину, знежирений сир, кефір, рибу та свіжі овочі. Відмовтеся від олії, ковбаси, жирної їжі. Варто бути обережним з будь-якою молочкою. Віддайте перевагу вареним та паровим стравам.

Мінімумом цукру та швидких вуглеводів

Намагайтеся їсти якнайменше різних булок та шоколаду. Якщо не уявляєте життя без солодкого, то віддайте перевагу гіркому шоколаду в невеликих кількостях. Пам’ятайте, що швидкі вуглеводи – це найкращий союзник жирових відкладень.

Не голодуйте

Намагайтеся їсти часто. Ідеальним буде харчування 5-6 разів на день. Не завжди вдається витримувати таку кількість прийомів їжі з різних причин. Але пам’ятайте, що їсти менше 3 разів на добу вкрай небажано. Також їжте через 30-60 хвилин після тренування.

Пийте багато води

Споживання великої кількості води сприяє кращому засвоєнню їжі та загальному тонусу організму. Пийте стільки чистої води, скільки хочете.
Не забувайте про тренування

Пам’ятайте, що жир нікуди не дінеться просто так, а м’язи не з’являться на порожньому місці. Тільки в сукупності з тренуваннями, ця схема харчування дасть вам потрібний результат і дозволить досягти рельєфних форм.

Для детоксикації організму Вам допоможе Детоксил.