3 найкращі добавки для лікування цукрового діабету

Є досить багато способів ефективного лікування і профілактики діабету. Для стабілізації цукру в крові або просто для зменшення тяжіння до солодкого можна виділити три основні харчові добавки, які допомагають контролювати діабет.

3 лучшие добавки для лечения сахарного диабета

1. Хром

Хром має важливе значення для росту і здоров’я організму. Він популярний як спалювач жиру, будівельник м’язів, зброя проти хвороб серця і діабету. Добавки, що містять піколінат хрому, допомагають усунути його брак в організмі.

Хром міститься в цільному зерні, пивних дріжджах, чорносливі, крупах, горіхах, картоплі, арахісовому маслі та морепродуктах. Знежирені дієти мають, як правило, більш високий вміст хрому. Нормальне споживання хрому становить 35 мкг для чоловіків і 25 мкг для жінок.

Хром допомагає організму використовувати інсулін – гормон, який передає глюкозу в клітини, де вона згорає в ролі палива. У разі наявності достатньої кількості хрому організм може використовувати інсулін ефективно і підтримувати нормальний рівень цукру в крові. Це, у свою чергу, полегшує головний біль і усуває дратівливість.

Хром також сприяє розщепленню білків і жирів, збільшуючи рівень “хорошого” (HDL) і знижуючи рівень “поганого” (LDL) холестерину, зменшуючи таким чином розвиток захворювань серця.

2. Енотера

На сьогоднішній день наукові дослідження були сфокусовані на терапевтичному ефекті олії, отриманої з насіння рослини. Сама рослина та її коріння вже давно використовуються для лікування забитих місць, геморою, болю в горлі та животі. Енотера містить специфічний жир, званий гамма-ліноленової кислотою (ГЛК), яка є однією з найважливіших жирних кислот, що перетворюються в організмі на простагландини.

Незважаючи на те, що тіло може виробляти ГЛК з інших типів жирів, немає жодного продукту, споживання якого забезпечить організм достатньою кількістю гамма-ліноленової кислоти. Олія енотери є чудовим концентрованим джерелом: від 7 до 10% її жирних кислот мають вигляд ГЛК.

Людям, які страждають на діабет, олія енотери показана для запобігання ушкодженню нервів (нейропатія) і загальному ускладненню захворювання. Після року лікування м’якої діабетичної нейропатії за допомогою енотери зменшуються оніміння, поколювання та інші симптоми. Тому науковці сподіваються на кращий ефект при її прийомі протягом більш тривалого періоду.

3. Джимнема Сильвестра

Джимнема Сильвестра є деревною рослиною, листя якої протягом 2000 років використовувалися в Індії для лікування цукрового діабету. Тепер вона дуже популярна за її межами і використовується для керування рівнем цукру в крові у хворих на діабет. Листя джимнеми показані як аюрведична лікарська сполука, а їх жування тимчасово зменшує здатність розрізняти солодкий смак.

Лабораторні дослідження демонструють, що Джимнема Сильвестра може знижувати рівень цукру в крові за допомогою безлічі різних механізмів: зменшуючи кількість цукру, поглиненого товстим кишечником, збільшуючи споживання глюкози з крові в клітини, стимулюючи викид інсуліну з підшлункової залози і навіть збільшуючи кількість бета-клітин в підшлунковій залозі, що секретують інсулін. Усе це допомагає повертати цукор крові майже до нормального рівня.

Пігулки Детоксил https://detoxil.com.ua/uk/