Капустяна дієта

Капустяна дієта належить до ефективних і не становить небезпеки. Усього за 10 днів, як свідчать відгуки, багатьом вдається досягти результату мінус 10 кг. Крім того, капуста добре очищує організм від шлаків і токсинів.

Крім зеленого овочу, капустяна дієта використовує й інші компоненти, рецепти для меню дієти включають, зокрема, й м’ясо. Існує безліч видів капусти. Усі вони містять велику кількість вітамінів та мінералів.

Капустная диета

Варіанти меню

Капустяна дієта: меню та рецепти

Капуста особливо багата на клітковину, тому капустяна дієта, меню якої насичене цим овочем, робить процес травлення більш ефективним. У результаті завдяки клітковині організм швидше засвоює корисні компоненти і виводить непотрібні елементи, не створюючи ніякої небезпеки.

Цей продукт містить низьку кількість вуглеводів і сахаридів, саме тому і виникла капустяна дієта, рецепти приготування капусти в різних варіаціях задовольнять навіть гурманів. Капуста має дуже низьку калорійність. Її найбільш низькокалорійним різновидом є білокачанна капуста. Тому капустяна дієта, рецепти якої містять білокачанну капусту дозволяє використовувати її в меню в будь-яких кількостях, отримуючи від того лише користь і ніякої небезпеки.

Таблиця. Капустяна дієта, меню на тиждень.

День

Вживання їжі

Продукти і страви

1

Сніданок

Салат зі свіжої капусти з овочами

 

Ланч

Яблуко

 

Обід

Капустяний суп з курячою грудкою 

 

Полуденок

Омлет

 

Вечеря

Тушкована капуста

2

Сніданок

2 яйця

 

Ланч

Грейпфрут

 

Обід

Капустяний суп на риб’ячому бульйоні

 

Полуденок

Сир

 

Вечеря

Квашена капуста

3

Сніданок

Сир

 

Ланч

Сливи

 

Обід

Капустяний суп зі шматочками яловичини

 

Полуденок

Кефір

 

Вечеря

Овочеве рагу з капустою

4

Сніданок

Квашена капуста

 

Ланч

Апельсин

 

Обід

Капустяний суп на курячому бульйоні

 

Полуденок

Молоко

 

Вечеря

Ліниві дієтичні голубці

5

Сніданок

Гречка на воді

 

Ланч

Мандарин

 

Обід

Капустяний суп на риб’ячому бульйоні

 

Полуденок

Ряжанка

 

Вечеря

Капустяний салат в болгарським перцем і помідорами

6

Сніданок

Капуста у будь-якому вигляді

 

Ланч

Ківі

 

Обід

Капустяний з курячою грудкою

 

Полуденок

2 яйця

 

Вечеря

Тушкована капуста

7

Сніданок

Зелений чай на молоці

 

Ланч

Гранат

 

Обід

Пісний капустяний суп

 

Полуденок

Кефір

 

Вечеря

Капустяний сік

Тривалість капустяної дієти становить 10 днів.

Капустяна дієта, відгуки та результати

Достатньо оригінальною версією схуднення без небезпек є капустяна дієта. Відгуки схудлих презентують її як доступну з бюджетного погляду систему харчування.

Клітковина – основна речовина, якою насичує організм капустяна дієта, результати її впливу – це поступове позбавлення від зайвого жирового прошарку. Крім прискорення моторики кишечника, виділення шлункового соку капустяна дієта, як підтверджують відгуки лікарів, стимулює зростання мікрофлори та прискорює роботу печінки, нирок та надниркової залози.

Капуста та рецепти з неї мають гарні відгуки щодо насичення незамінними білками, а також великою кількістю вітамінів. До її складу входять вітаміни групи В, U, К, D, А, С та Е. Цими та іншими компонентами забезпечує капустяна дієта. Результати показують позитивний вплив на кровотворення, ріст нових клітин, зміцнення кісткової тканини та багато іншого, при цьому не завдається небезпеки організму.

Чим капустяна дієта небезпечна?

Незважаючи на те, що цей овоч має велику цінність, капустяна дієта небезпечна при підвищеному рівні кислотності, цукровому діабеті, ентериті, коліті, захворюваннях нирок, серця та печінки. При розладі шлунково-кишкового тракту також капустяна дієта небезпечна, тому будьте обережними!