Пісна дієта

Цей тип дієти не обіцяє швидкої втрати ваги, але за тиждень можна прибрати до 3 кг. Пісна дієта – створена на основі базових принципів харчування під час Великого посту.

Важливим є той факт, що пісна дієта сприятливо впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, дозволяючи вивести з організму холестерин, шлаки та токсини, а також нормалізувати рівень цукру в крові.

Постная диета

Варіанти меню

Дієта для схуднення на тиждень (7 днів)

Пісна дієта для схуднення полягає у відмові від їжі, яка має тваринне походження, ця система харчування є похідним варіантом вегетаріанського харчування під час Великого посту.

До «чорного списку», який передбачає пісна дієта на тиждень, також входять кондитерські та борошняні вироби, молочні продукти та алкогольні напої. Розрахована пісна дієта на 7 днів. Дотримання пісної дієти може повторюватися раз на місяць необмежений період.

Пісна дієта на тиждень дозволяє використання солі, як і за будь-якої іншої дієти, важливо дотримуватися питного режиму, основу якого повинна становити негазована вода, також можна пити несолодкі чаї та компоти.

Значне зниження холестерину, нормалізація роботи сечогінної системи, стабілізація функціонування серцево-судинної, нервової та ендокринної систем, врегулювання обміну речовин, загального стану шкіри, нігтів та волосся – все це може зробити пісна дієта на 7 днів.

Пісна дієта для схуднення передбачає досить різноманітне меню, але якщо той, хто худне, вирішує дотримуватися її більше 7 днів, йому варто звернути увагу на вітамінні комплекси.

Правильно підібрані вітаміни компенсують брак мікроелементів, які не надходять до організму під час дієти. Від цього результат від дієти лише покращиться, зайва вага зникне, а організм не отримає стресу від харчових обмежень.

Меню пісної дієти для схуднення

Вживання м’яса, яке є основним джерелом білка, виключає пісна дієта для схуднення. Меню, зважаючи на це усунення, має містити страви з продуктів рослинного походження, які компенсують білок.

Меню пісної дієти має включати такі білкові продукти як: квасоля, горох, сочевиця, соя. Особливо, якщо людина схильна до активних фізичних навантажень протягом цих 7 днів.

За тиждень в меню пісної дієти входитиме один розвантажувальний день, його раціон складатиметься лише з чистої води (негазованої та немінералізованої) та морсів.

Один пісний день у звичному раціоні тижневого харчування може зберегти результати від схуднення і розвантажити організм.