Яєчно-цитрусові дієти

Яєчно-цитрусова дієта належить до експрес-дієт, судячи з відгуків, вона допомогла скоригувати вагу багатьом. Яйця часто включаються до меню різних дієт, оскільки це низькокалорійний, але поживний продукт. Комбінація меню з яєць та цитрусів – це яєчно-цитрусова дієта.

Для яєчно-цитрусової дієти найбільше підходять такі фрукти, як апельсин та грейпфрут. Яєчна дієта, доповнена цитрусовими фруктами, забезпечує організм живильним білком та вітаміном С, який підтримує імунітет. Зайва вага зникає за рахунок різкої відмови від жирів та вуглеводів.

Яично-цитрусовые диеты - Детоксил

Яєчно-грейпфрутова дієта

Яєчно-грейпфрутова дієта – одна з варіацій яєчної дієти, яку часто використовують балерини та зірки шоу-бізнесу. Найпоширеніша експрес-яєчно-грейпфрутова дієта розрахована на 3 дні. Вона підходить тим, кому треба схуднути на кілька кілограмів та підтягнути фігуру.

Меню такої дієти виглядає так:

  • Сніданок – половинка грейпфрута, чорна без цукру кава або чай з часточкою лимона, скибочка житнього хліба;
  • Обід та вечеря – половинка грейпфрута, 2 варені яйця, чай з лимоном або кава – все без цукру.

Варто звернути увагу, що в меню цієї дієти мають входити варені яйця, а грейпфрути краще вибирати рожеві, оскільки вони містять більшу кількість каротину.

Яєчно-апельсинова дієта, меню

Яєчно-апельсинова дієта буває також кількох видів: експрес – 3 дні, і більш тривалі варіанти – 5, 7, 14 днів і навіть місяць. Відгуки фахівців свідчать про те, що яєчно-апельсинову дієту, меню якої не забезпечує повноцінного набору продуктів для нормального функціонування організму, краще використовувати в експрес-варіанті.

Багато пити, відмова від алкоголю та цигарок — універсальні рекомендації для будь-якої дієти, не винятком є ​​і яєчно-апельсинова дієта.

Яєчно-апельсинова дієта: меню, приблизний раціон:

  • Сніданок – зелений чай, 2 апельсини;
  • Обід – незасмажений суп овочевий (без картоплі), кілька тостів або сухариків.
  • Вечеря – змішати півсклянки фрешу апельсина зі склянкою кефіру.

Якщо почуття голоду занадто непокоїть, між їдою з прописаного меню яєчної дієти допускається перекус у вигляді апельсину.

Відгуки про яєчно-цитрусові дієти.

Яєчно-грейпфрутова дієта, відгуки дієтологів констатують той факт, що входити в дієту, як і виходити з неї, треба поступово. Як і будь-який суворий режим, створити стрес може і яєчно-грейпфрутова дієта, лікарі рекомендують підготувати організм – підібрати полегшене меню на кілька днів до початку дієти і після неї.

Втратити кілька непотрібних кілограмів любителям цитрусових допоможе яєчно-апельсинова дієта, відгуки тих, хто худне, підтверджують високу ефективність цієї системи схуднення. Щоправда, лише тим, хто зможе стриматися після різких обмежень у раціоні та перейти на здорове харчування, підходить яєчно-апельсинова дієта. Відгуки дієтологів і тих, хто випробував на собі цю систему харчування, підтверджують, що ефект значно посилюють тренування в залі, басейні та прогулянки на свіжому повітрі.