Їжте рослинні волокна і худніть на очах!

Якщо сидіти на виснажливих дієтах вам не хочеться, то цілком реально схуднути щадними методами, які підходять майже всім, не мають протипоказань, а також нормалізують не тільки вагу, а й покращують стан волосся, нігтів, шкіри. Як перейти на нормальний режим харчування, позбутися зайвих кілограмів і при цьому не голодувати? Рослинні волокна допомагають позбутися закрепів і очистити кишечник.

Ешьте растительные волокна и худейте на глазах

Рослинні волокна містяться в продуктах, багатих на клітковину. Не вся рослинна їжа однаково багата на волокна. Тому для початку треба зрозуміти, що саме варто їсти. Лідери вмісту харчових волокон – апельсини. Також багато клітковини в яблуках, моркві, квасолі та бобових. Їжте ці продукти, і вам вдасться схуднути набагато швидше!

За рахунок чого можна скинути вагу?

По-перше, рослинні волокна сприяють очищенню кишечнику. Якщо є закрепи, то в кишечнику вже, напевно, накопичилося багато слизу, можуть бути й калові камені. Проста нормалізація травлення не завжди ефективна, треба проходити курс детоксу. Найбільш щадний спосіб позбутися всього зайвого – приймати сорбенти невеликими курсами по кілька днів, а також їсти багато клітковини, цитрусових та цільних зерен.

Харчові волокна також можна вводити в раціон як основну їжу. Тоді проблем із закрепами взагалі не буде!
Нормалізація метаболізму.

Це ще одне завдання дієти, в основі якої лежить звичка споживання харчових волокон. Зазвичай ми їмо продукти, багаті на цукор, жир, напхані хімікатами і барвниками. Якщо поступово переводити організм на дієту, де багато рослинних волокон, то обмін речовин налагодиться і стане швидшим. Чим швидше метаболізм, тим менше жиру відкладається! Ось чому слід їсти їжу, багату на волокна.