Диво голодування

Тема очищення організму голодом актуальна завжди. І бестселер «Диво голодування» якнайкраще демонструє це. Книжка була написана відомим практиком-оптимістом Полем Брегом. Саме він став прикладом того, як голод може змінити життя людини.

Чудо голодания - Детоксил

Диво голодування, на думку Брега, полягає в тому, що життя людини можливо продовжити до 120 і більше років шляхом очищення організму правильним голодуванням.

Чимало прихильників раціонального харчування і народні цілителі також стверджують, що голодування – крок до здорового способу життя. Варто лише згадати ідейні методики Геннадія Малахова, Голтіса, Юрія Ніколаєва.

Голодування по Брегу

Лікувальне голодування по Брегу – це фізіологічний відпочинок для організму. Потрібно всього лише дотримуватися кількох правил:

  • пити лише дистильовану воду;
  • голодувати за схемою: 1 день на тиждень + 4 рази на рік по 10 днів поспіль.

На думку П. Брега найкраще голодувати у спокійній обстановці, на природі і займатися активними видами діяльності. Автор рекомендує у процесі голодування не обмежувати себе у воді, пити багато, оскільки саме вода сприяє кращому очищенню організму. Виходити з голодування по Брегу треба поступово, почати з вживання соків, далі переходити на овочі, фрукти. Така система, на думку Брега, і забезпечить диво-ефект голодування.

Голодування по Малахову

Зміцнення і відновлення здоров’я за допомогою голодування пропагував і Г. Малахов. Голодування по Малахову передбачає повне, перерване, каскадне очищення (методика схожа на ідеї, які пропагує Голтіс).

Голодування Малахова користується не меншою популярністю, ніж голодування по Брегу, тим паче що Малахов перевірив свою диво-методику на власному організмі. Він утримувався від їжі протягом 7 днів. Переходити на голодну дієтотерапію, на його думку, варто один раз на 6 місяців.

Голодування по Ніколаєву

На практиці свою ефективність неодноразово доводило голодування по Ніколаєву. Юрій Сергійович Ніколаєв вважається фахівцем з лікувально-очисного голодування. Автор багатьох книжок по голодній дієті пропонує голодувати 3 тижні під наглядом лікарів.

Голодування по Ніколаєву, так само, як і голодування по Малахову, передбачає підготовку. Прихильники Ніколаєва часто порівнюють його книжку «Голодування заради здоров’я» з бестселером «Диво голодування» П. Брега. Обидві книжки – шедеври!

Голтіс: голодування як метод лікування

«Вибираючи «правильну їжу», ви збільшуєте свій енергетичний потенціал», – так стверджує Голтіс. Голодування – лише спосіб знайти радість у житті! Методика голодування карпатського горянина і просто неординарної особистості Голтіса базується не лише на відмові від їжі.

Цілюще голодування під назвою «Цілющий імпульс» має 4 аспекти: дотримання християнських заповідей, спорт, оптимальне харчування і очищення організму. На думку Голтіса, найкращий результат ці складові можуть дати лише в комплексі.

На практиці доведено, що голодування по Ніколаєву, Малахову, Брегу, Голтісу дає диво-ефект. Головне – вірити в себе і дотримуватися дієти!