Еко-дієта, унікальний авторський метод

Найчастіше проблема надмірної ваги й ожиріння криється в порушенні обміну речовин, зашлакованості організму, нераціональному харчуванні.

Я стрімко набирала вагу з 12 років, хоча вела активний спосіб життя і повноцінно харчувалася. У 15 років з’явилися комплекси, а в 17 спостерігалося заперечення себе, одержимість дієтами і лікувальним голодуванням. При зрості 158 см моя вага становив 60 кг. Дотримуватися дієт було важко, оскільки я обожнюю солодке, і набір ваги не припинявся.

Эко-диета, уникальный авторский метод

Зацікавило мене очищення організму з метою схуднути. Після проведення консультацій з терапевтом і дієтологом я прийняла рішення про застосування авторської дієти. Суть полягала у зміні раціону і глибокому очищенні організму за допомогою активованого вугілля, яке є біодобавкою і вільно продається. Протипоказань та негативного впливу немає.

Эко-диета, уникальный авторский метод

Денний раціон

Сніданок: каша на молоці (вівсяна, ячна, суміш злаків)

несолодкий чай або кава

10 таблеток активованого вугілля

Обід: суп овочевий на воді (минестроне, борщ, овочевий бульйон)

гречка з вареним буряком

чай або кава

Вечеря: продукти, що  містять білок (яйця, куряче філе, риба, тверді сири) на вибір

крупа (рис, перловка, пшоно)

5 таблеток активованого вугілля

Допускалися перекуси  протягом дня: сира морква, сухарі з білого хліба, підсмажена гречана крупа (смажити на сухій сковороді до збільшення в розмірі в 3-4 рази), злакові хлібці.

Два дні на тиждень можна їсти солодке, здобу, смажене, жирну їжу (улюблені шкідливості). У ці дні приймати по 20 таблеток активованого вугілля на день.

Відзначається посилення травлення, організм краще засвоює поживні речовини, виводяться шлаки. Відвідування туалету не частішають.

За три місяці я змогла схуднути на 12 кг, мені подобалося відображення в дзеркалі й відчуття привабливості. Ефект зберігався цілих 5 років! Навіть під час вагітності та в післяпологовому періоді я зберігала вагу 48-50 кг, а через 6 місяців після пологів я важила 44 кг.

Зараз продовжую систематично приймати таблетки вугілля, але по 2 таблетки на день. Відчувається легкість в тілі, привабливі форми надають впевненості в собі. Мінусів розробленої дієти не відчувала жодного разу. З її допомогою можна підтримувати хороший метаболізм і тонус кишечника.

Ця дієта є авторською, і застосування її рекомендую тільки після консультації лікаря і відсутності захворювань шлунково-кишкового тракту.