Голлівудська дієта

До обов’язків зірок Голлівуду входять стрункість і привабливість. Деяким актрисам доводиться набирати вагу згідно з кіносценарієм або внаслідок вагітності, але, незважаючи на це, їм необхідно швидко повернутися в колишню форму. За багаторічними відгуками швидкому схудненню сприяє Голлівудська дієта.

Її меню базується на білках і фруктах. Завдяки білкам, отриманим з раціону, який передбачає Голлівудська дієта, нормалізується обмін речовин в організмі, зменшується жирова і збільшується м’язова маса.

Голливудская диета

Варіанти меню

Меню голлівудської дієти

Меню Голлівудської дієти не передбачає наявності сніданку. У крайньому випадку ранок можна розпочати з чашки чаю і половини грейпфрута.

Обід має включати в себе одне куряче яйце або два перепелині. Це мусить доповнюватися одним помідором і чашкою кави. Періодично потрібно замінювати яйця, меню Голлівудської дієти передбачає як альтернативу відварну курятину або яловичину. Замість помідора іноді варто вживати половинку апельсина або грейпфрута. Зелений чай можна замінити чорним або кавою.

Вечеря повинна включати в себе 1 куряче яйце або 2 перепелині яйця, салат з капусти і огірків, а також чашку зеленого чаю. Яйця слід чергувати з відвареною рибою або відвареною курятиною.

Капустяно-огірковий салат слід змінювати фруктовим салатом з яблук, апельсинів і грейпфрута або 200 г знежиреного сиру, згідно з меню Голлівудської дієти. Замість зеленого чаю можна пити чорний чай або каву.

Голлівудська дієта для схуднення, відгуки схудлих

Які ж результати показує Голлівудська дієта, відгуки дієтологів свідчать, що незамінні амінокислоти, утворені в результаті розщеплення білків у шлунково-кишковому тракті, зміцнюють імунітет і підвищують вироблення гемоглобіну.

З їхньою допомогою відбувається відновлення клітин. Таким чином, Голлівудська дієта для схуднення очищає організм, омолоджує і приводить в тонус. Овочі та фрукти містять велику кількість клітковини, саме на них базується Голлівудська дієта, відгуки докторів підтверджують, що клітковина допомагає прискорити процес травлення, а також вивести з організму всі шлаки і токсини.

Голлівудська дієта для схуднення має обмеження раціону, тому під час неї варто вживати таблетовані вітаміни і мінерали. Питний баланс є дуже важливим для функціонування організму, це враховує і Голлівудська дієта. Дієтологи настійно рекомендують за день випивати не менш як 1,5 л негазованої і немінералізованої води. Щоб не завдати шкоди здоров’ю, необхідно дотримуватися відведеного терміну, Голлівудська дієта для схуднення передбачена не довше ніж на 2 тижні, 1 раз на 3 місяці.