Як набрати вагу?

Сьогодні більшість людей прагнуть втратити вагу, а не набрати. Однак є люди, які не можуть поповнішати. Більшість фахівців вважають, що потостіти важче, ніж схуднути. Набирання ваги довготривала робота над собою, яка не вибачає помилок і поспіху. Тому люди, які хочуть погладшати, мають бути терплячими.

Как прибавить в весе?

Щоб поправитися слід знати причини, що призводять до втрати ваги:

1.Статура. Люди, у яких генетично закладена худорлявість, не в змозі значно збільшити вагу. Однак набрати кілька кілограмів усе ж таки можна при правильному підході.

2.Фізичні навантаження. При великих витратах енергії швидко зменшується маса тіла. Тому люди, які постійно займаються у спортзалах або в басейні, швидко втрачають вагу. Щоб нормалізувати витрати енергії, треба підібрати збалансований раціон і зменшити фізичні навантаження.

3.Стрес. Люди старшого віку часто схильні до стресу на роботі і в сім’ї. Під час стресової ситуації потрібно підвищити норму білка на 20%, щоб уникнути зменшення м’язової тканини.
4.Втрата апетиту. Часто при імунологічних захворюваннях, серцевій недостатності втрачається апетит. В організм не надходять поживні речовини, що призводить до виснаження і схуднення.

Щоб набрати вагу, треба дотримуватися кількох правил:

1.Покращити апетит. Дуже важко їсти через силу, тому слід викликати здоровий апетит. Найкраще збуджують апетит прогулянки, добре сервірований стіл, смачні страви. Також варто харчуватися в один і той самий час, щоб спровокувати виділення шлункового соку.

2.Режим харчування. Важливу роль, як у схудненні, так і в набиранні ваги відіграє дотримання режиму харчування. Найкраще приймати їжу 5-6 разів на день. Невеликі порції їжі і часті прийоми допоможуть налагодити обмінні процеси і допомогти травній системі.

3.Сон і відпочинок. Треба правильно чергувати роботу і відпочинок. Більшість фахівців вважають, що для нормального функціонування організму треба спати вісім годин.
4.Фізичні вправи. Набрати вагу можна не лише за допомогою жирової тканини, а й м’язової. Тому люди, які хочуть набрати вагу, повинні регулярно займатися фізичними вправами.

5.Здорове харчування. Аби набрати вагу, треба, щоб енергії витрачалося менше, ніж надійшло. Тому потрібно, щоб щоденний раціон був збалансованим і багатим на поживні речовини.

Таким чином, дотримуючись простих правил, можна набрати вагу і поліпшити форму свого тіла.