Корисні і смачні солодощі: топ-7 продуктів

Загальновідомо, що солодощі погано позначаються як на стані фігури, так і зубів. Але й повністю відмовлятися від смачних задоволень теж не варто. Тому слід розглянути альтернативні продукти. Що ж буде корисно замість тортів і цукерок?

Полезные и вкусные сладости: топ-7 продуктов

1. Гіркий шоколад. Його можна назвати лідером за вмістом серотоніну, що є вираженим антидепресантом. В основі гіркого шоколаду міститься рослинний білок, у якому немає холестерину. Цей білок довго засвоюється, тому шоколад є досить ситним. З корисних його елементів можна виділити кальцій, вітаміни групи В, фосфор, калій, магній, залізо, лецитин. Деякі з цих речовин необхідні для хорошої роботи головного мозку.

2. Халва. Єдиним її недоліком можна назвати калорійність. Але при цьому відзначено й чимало корисних властивостей. Зокрема, відома її омолоджувальна і заспокійлива дія. Також вона здатна покращувати процеси травлення і кровообігу. У складі халви є протеїни, фосфор, мідь, органічні кислоти, кальцій, цинк, калій, залізо і магній.

3. Мармелад. Його готують з патоки, пектину і желатину. Для підтримки здоров’я волосся, шкіри та м’язів буде корисним желатин. Пектин допоможе швидше позбутися токсинів і шлаків, очищаючи кишечник. Також ця речовина допомагає знижувати рівень холестерину в крові. Говорячи про мармелад, варто відзначити, що корисним є лише натуральний продукт, який можна отримати з айви, яблук і абрикосів. У разі використання штучних барвників і дешевих желителів цей продукт не є корисним.

4. Сухофрукти. Фруктоза, що міститься там, не сприяє підвищенню інсуліну в крові. Кальцій потрібен для здоров’я волосся і нігтів. Без калію неможлива повноцінна робота нервової системи і серця. Пектин і клітковина нормалізують діяльність кишечнику.

5. Зефір. У цьому продукті відсутні вітаміни, оскільки вони руйнуються під час термічної обробки. Але зефір корисний завдяки пектину, який допомагає зв’язувати радіонукліди і солі важких металів. Також відзначено його властивість боротися з вірусами і знижувати рівень холестерину. Вживання зефіру не сприятиме набиранню зайвої ваги, оскільки в ньому немає жирів і міститься дуже мало калорій.

6. Мед. Його можна назвати одним з найдавніших підсолоджувачів. Калорій у меді стільки ж, скільки в цукрі. Але він корисний за рахунок свого багатого складу. У меді є велика кількість мікроелементів, біофлавоноїдів, фруктоза, глюкоза, антиоксиданти. Купувати мед краще у перевірених пасічників. А при його вживанні варто пам’ятати про високу алергенність цього продукту.

7. Вагасі. Ці екзотичні солодощі прийшли до нас з Японії. Являє собою тістечко, виготовлене з натуральних інгредієнтів. Зокрема, використовуються пшениця, червона квасоля, агар-агар, каштани, батат, рис, різні чаї та трави. Виготовлення вагасі в Японії прирівнюється до мистецтва.

Детоксил – очистить організм від токсинів та шлаків https://detoxil.com.ua/