Очищення крові та лімфи

Багато людей страждають через густу кров та порушення відтоку лімфи. Результатом загусання крові є варикоз, підвищення артеріального тиску, сонливість, частий головний біль та багато іншого. Порушення відтоку лімфи проявляється у її накопиченні в м’яких тканинах. Це порушення найпомітніше проявляється у мішках навколо очей. Як же позбутися цих неприємностей? Народні цілителі пропонують чистити кров та лімфу. Що про це думає офіційна наука?

Очищение крови и лимфы

Щоб позбавити свій організм шлаків і токсинів, необхідно відкоригувати раціон. Виключіть жирну та щедроприправлену їжу. Меню має містити велику кількість овочів і злаків. Вони прискорюють травлення, легко та дбайливо очищають організм від непотрібних компонентів. Не забувайте, що за день потрібно випивати щонайменше 1 л води. Вона потрібна для здійснення всіх хімічних процесів в організмі. З її допомогою не лише прискорюється процес травлення та очищення організму. Вода утворює здорову консистенцію крові та сприяє відтоку лімфи. Але що робити, якщо нездорове накопичення лімфи продовжується?

Спосіб 1

Щоб запобігти накопиченню рідини у тканинах, необхідно привести організм у здоровий тонус. У цьому допоможуть спортивні вправи. Особливо сприятливо на відтік лімфи діє біг. Для покращення ефекту необхідно дотримуватися режиму здорового сну. Його тривалість має становити 6-7 годин. Недосипання або пересипання згубно позначається на здоров’ї.

Спосіб 2

Є група людей, яка переконана, що необхідно очищати кров і лімфу за допомогою трав’яних настоянок. Цей спосіб не зміг довести своєї ефективності, але так само не продемонстрував шкідливості. Нижче наведено список трав, які на переконання народних цілителів, необхідні для очищення крові та лімфи:

  • Деревій;
  • Ехінацея;
  • Щавель кучерявий;
  • Червона конюшина;
  • Підмаренник чіпкий.

Ці трави слід заварювати окропом і вживати у довільному порядку.

Приємного травопиття і не забувайте про пробіжки!