
Смачна дієта
Корисно означає несмачно – це помилка. Корисна їжа цілком може бути дуже смачною, якщо готувати страви правильно, навіть коли людина, яка худне, страждає на гастрит.
Цей різновид дієти призначається для тих, хто вирішив схуднути за допомогою дробового харчування. Її плюс у тому, що ви не повинні відмовляти собі в їжі. Та ще й кількість прийомів їжі тут більша, ніж зазвичай.
Японські вчені дійшли висновку: якщо постійно жувати (зрозуміло мізерними порціями), то вироблення гормону, який провокує нас на переїдання, значно зменшується. Ім’я цього гормону – грелін. Його, до речі, також відкрили японці. Таким чином, ви схуднете швидше, ніж на триразовому харчуванні. Під час “Грейзингу” виключаються напівфабрикати, консерви, алкоголь, солодощі та випічка. Головна ідея дієти “Грейзинг” у тому, щоб перекушувати щодві години.
Меню цієї дієти виглядає приблизно так:
Варіюйте раціон на свій розсуд, але дотримуйтеся схеми харчування. Сніданок починайте не раніше ніж через годину після того, як ви прокинулися. Ця дієта не поєднується з правилом “після шести не їсти”.
Часті перекушування корисні тим, що вони підтримують високий рівень цукру в крові. Звісно, за умови, що ви будете їсти продукти, збагачені клітковиною та білком, а не одними вуглеводами. Саме тому сюди не йдуть солодкі фрукти та фініки. Крім того, вам доведеться приділяти велику увагу гігієні ротової порожнини, коли ви почнете користуватися дієтою “Грейзинг”: щоразу як ви перекусили, одразу прополосніть рот спеціальною рідиною або почистіть зуби.
До речі, цю дієту вважають корисною не лише дієтологи, а й психологи! Багато авторів книжок з психології згадують саме цю дієту як спосіб безболісного позбавлення пацієнта від переїдання.
Для очищення організму від токсинів вам допоможе
Корисно означає несмачно – це помилка. Корисна їжа цілком може бути дуже смачною, якщо готувати страви правильно, навіть коли людина, яка худне, страждає на гастрит.
Будь-яка популярність породжує як яскравих прихильників, так і невтомних критиків. Не оминули палкі дискусії й тему вегетаріанства, породивши численні «плюси» і «мінуси». Особливо багато «мінусів» стосується
Є дуже гарне прислів’я “Ми є те, що ми їмо”. Дійсно, якщо раціонально підійти до свого режиму харчування, можна знайти багато відповідей. Ці поради підійдуть
На правах реклами. Не є лікарським засобом. Є протипоказання.
Дивись текст етикетування.