Кефірно-гречана дієта

Кефірно-гречана дієта дає можливість не лише схуднути, а й очистити організм від шлаків. Гречка – поживна крупа, багата на клітковину, вітаміни і мікроелементи, органічні кислоти, вуглеводи і т.д., тому рецепти страв, які пропонує гречано-кефірна дієта, дають відчуття насичення, і люди, які худнуть, про що свідчать відгуки, не мучаться через відчуття голоду.

Кефір – друга складова меню, на якій базується кефірно-гречана дієта. Він також є не менш корисним продуктом, містить вітаміни групи В, мінеральні солі, органічні кислоти, білки і жири.

Кефирно-гречневая диета

Варіанти меню

Кефірно-гречана дієта: меню дієти на гречці та кефірі

Дієта на гречці та кефірі дає явні результати. Крім позбавлення надлишкових кілограмів з організмом людини, що худне, відбуваються й інші позитивні зміни. Варто зазначити, що кефірно-гречана дієта, меню якої складається з невеликого набору продуктів і простих рецептів, не ослаблює організм.

Відгуки дієтологів свідчать, що однією з найефективніших серед нетривалих дієт є дієта на гречці та кефірі. Назва цієї системи харчування говорить сама за себе – кефірно-гречана дієта, меню такої системи харчування складається з двох основних елементів (гречка і кефір) і доповнюється різними видами зелені і зелених овочів.

Гречано-кефірна дієта: рецепти

Обсяг каші не обмежений – «до відчуття насичення, але не переїдання», так говорить гречано-кефірна дієта, рецепт приготування гречки – класичний: 2 частини води на 1 частину крупи. Гречку спочатку потрібно обшпарити окропом і злити, цей процес очищає зерна крупи від окислених жирів. Після цього, за рецептом, знову залити гречку окропом за пропорцією, зазначеною вище, загорнути каструлю з кашею у щось тепле й залишити на кілька годин. Досвідчені шанувальники цієї дієти залишають позитивні відгуки на користь запарювання гречки за цим рецептом у термосі замість каструлі.

Залежно від особливостей організму, вживаючи кефір, слід враховувати зрілість цього продукту (організму, схильному до газоутворення, не підходить молодий, а в разі печії та підвищеної кислотності не варто використовувати кефір старше 3 днів), тільки тоді хороший результат дасть гречано-кефірна дієта. Рецепт каші не передбачає використання солі, масла і приправ. Зате до кефіру можна додавати петрушку, кріп та іншу зелень і таким чином урізноманітнити меню. Вона містить грубу клітковину, яка виконує роль очищувача кишечнику від шлаків.

Дієта гречана з кефіром, відгуки

Однією з найдоступніших, найефективніших і простих щодо рецептів по праву вважається дієта гречана з кефіром. Відгуки фахівців свідчать, що достатня тривалість такого режиму харчування – 7-14 днів. Дієта гречана з кефіром може бути продубльована через місяць, а краще через 3 місяці.

Тим, хто худне, варто пити більше води для поліпшення результатів, які демонструє дієта гречана з кефіром, дієтологи сходяться на думі, що закріпити і утримувати досягнутий результат можна, періодично впроваджуючи в режим харчування кілька гречано-кефірних днів.

Гречано-кефірна дієта, результати

Отже, гречано-кефірна дієта – результати такого харчування видно вже через тиждень. Гречка сприяє омолодженню і очищенню організму в цілому, виведенню жирових відкладень, поліпшення кольору обличчя та очищенню шкіри. Кефір у меню стабілізує роботу всієї системи травлення, печінки, а також нормалізує мікрофлору.

Комплексний підхід до процесу схуднення – цій аксіомі підпорядковується і гречано-кефірна дієта, результати будуть набагато помітнішими, якщо підключити до такого меню харчування ще й регулярні фізичні навантаження.