Користь розвантажувальних днів

Насправді розвантажувальні дні необхідні не лише людям, які страждають на надмірну вагу, а й усім без винятку. Адже розвантажувальні дні дозволяють очистити шлунково-кишковий тракт від різних шкідливих елементів, а також звільнити організм від зайвого навантаження.

Польза разгрузочных дней
На сьогоднішній день існує велика проблема зайвої ваги, яка хвилює багатьох людей по всьому світу. Звичайно, кожна людина розуміє, що для того, щоб завжди було гарне самопочуття та ідеальна фігура, необхідно правильно харчуватися та вести активний спосіб життя, але з деяких причин вони цього не роблять. А коли з’являється бажання позбутися кількох набутих кілограмів, багато хто згадує про розвантажувальні дні.
Основні правила будь-якого розвантажувального дня:

Слід розуміти, що розвантажувальні дні не є голодуванням, голодувати цими днями категорично заборонено, оскільки це може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям. Не варто харчуватися однією водою або, наприклад, капустою. Харчування має бути низькокалорійним.

Також дуже важливо під час розвантажувального дня не виконувати серйозних фізичних чи розумових навантажень. Найкращим часом для розвантажувальних днів є вихідний, коли можна залишитися вдома, розслабитися і займатися приємними справами.

Перш ніж влаштовувати розвантажувальний день, важливо врахувати індивідуальні особливості організму та смакові уподобання, але лише відштовхуючись від корисності. Адже якщо людина полюбляє смачно поїсти, це не означає, що вона має влаштувати свій розвантажувальний день, поїдаючи торти та тістечка, користі їй це не принесе.

Найкращою їжею у розвантажувальні дні є білкова їжа, отримана з молочних продуктів, а також складні вуглеводи, наприклад, овочі та різні крупи. Найкориснішими та найефективнішими вважаються розвантажувальні дні на фруктах, ягодах. Узагалі варто частіше ці продукти включати у свій раціон.

Найкращим продуктом для розвантажувального дня визнано кефір. Він чудово втамовує голод, а також покращує роботу кишечнику, відновлює його мікрофлору. При цьому цей продукт чудово поєднується з гречкою, а також його можна використовувати для приготування різних коктейлів і супів.
Кефір є природним антибіотиком, що знижує холестерин, а також сприяє поліпшенню травлення.

Крім того, кефір має здатність виводити природним шляхом з організму важкі метали та інші шкідливі елементи. Разом з кефіром подібні властивості мають й інші кисломолочні продукти: ряжанка, сир, кисле молоко.

Не менш ефективним розвантажувальним днем є день, що базується на вживанні яблук. Це допомагає не лише для зниження ваги, а й для профілактики багатьох захворювань.
Літній період – це взагалі ідеальний час для розвантажувальних днів, адже саме влітку багато фруктів, овочів і навіть ягід. А це все не лише благотворно впливає на фігуру, а й на самопочуття людини загалом, насичуючи її всіма можливими вітамінами.