Набрати вагу
Дефіцит маси тіла: для тих, кому бракує апетитних форм і апетиту. Поки хтось старанно намагається схуднути, хтось інший ніяк не може поправитися. Непривабливою є не
Існують різні градації круп за видами..
Дроблені зерна крупи називають січкою. Саме вони найкраще підходять для молочних каш.
Бувають пресовані крупи у вигляді пластівців. Найвідоміші з них – це вівсяні пластівці, хоча зараз у продажу з’явилися гречані та пшеничні пластівці. Цільні зерна називають ядрицею. Зазвичай ядриця містить тільки добірні зерна без будь-яких сторонніх домішок. У пачці з такою крупою не повинно бути уламків, круп’яного борошна та лушпиння.
Основна маса круп належить до сімейства злаків – це просо, овес, пшениця, рис, сорго та низка інших. Гречка – з сімейства гречаних.
Користь круп полягає в особливостях їхнього зростання. У кожному зернятку міститься необхідний запас поживних речовин для нової рослини.
Чим менше ступенів обробки проходить крупа, тим більше корисних елементів у ній залишається. Найменш корисними вважаються шліфовані та поліровані злаки. Однак готуються вони набагато швидше за необроблені.
Цільнозернові крупи – це безцінне джерело вітамінів, вуглеводів, клітковини, пектинів, мінеральних солей. У них дуже низький вміст жирів.
Люди, які вживають крупи кілька разів на тиждень, значно знижують ризик виникнення серцево-судинної патології. Ця залежність тим більша, чим більше круп у раціоні людини.
Практично всі крупи застосовуються в дієтичному харчуванні та призначені для лікування тієї чи іншої недуги. Ряд цих корисних продуктів зменшують вміст в організмі холестерину, роблять міцнішими та еластичнішими судини, покращують функції печінки та кишечника. Високий вміст клітковини дає змогу очищати стінки кишечника та проводити профілактику цілого ряду хвороб.
Дефіцит маси тіла: для тих, кому бракує апетитних форм і апетиту. Поки хтось старанно намагається схуднути, хтось інший ніяк не може поправитися. Непривабливою є не
Лікувальне голодування заради здоров’я і гарного самопочуття часто викликає багато суперечок і протиріч. Розвантажувальні дні і оздоровче голодування, на думку медичних експертів і гастроентерологів, бажані,
Голодування – ефективний спосіб не лише схуднути, а й розв’язати багато проблем зі здоров’ям. Існує чимало різновидів голодування, що розрізняються за ступенем обмежень і тривалістю.
На правах реклами. Не є лікарським засобом. Є протипоказання.
Дивись текст етикетування.