Набрати вагу

Дефіцит маси тіла: для тих, кому бракує апетитних форм і апетиту.

Поки хтось старанно намагається схуднути, хтось інший ніяк не може поправитися. Непривабливою є не лише зайва маса, а й зайва худоба. Чому ж фігура стає хирлявою? Як виправити цю ситуацію?

Набрать вес

Причини надмірної худорлявості

Не варто плутати худобу зі стрункістю. Усе надмірне – нерозсудливо, а все нездорове – непривабливо. Проблема худорлявості полягає в тому, що багато людей не можуть набрати нормальну масу тіла. Навіть нищівні атаки на холодильник не завжди можуть додати хоча б один новий кілограм. У чому ж причина?

Іноді таке явище може бути пов’язане з прискореним обміном речовин. Але у більшості випадків причина подібної худорлявості прихована у хворобах. Серед патологій, що викликають втрату маси, – онкозахворювання, паразитичні зараження, хвороби шлунково-кишкового тракту і анорексія. Причиною різкої втрати ваги також може бути стрес. Під впливом стресу людина відчуває моральне виснаження. На тлі загального стану значно знижується апетит. Результатом стає втрата маси.

При надмірній худорлявості необхідно звернутися до лікаря. Більшість хвороб, яких стосується цей симптом, призводять до летального кінця.

Як змінити фігуру

У разі наявності патологій потрібне термінове лікування. У такому випадку лікар також має призначити спеціальну дієту. Якщо патології не виявлено, рекомендовано перейти на білкову дієту. 

Крім того, важливим аспектом при лікуванні і без нього є спортивні тренування. Силові вправи в тренажерному залі помітно змінюють фігуру і покращують загальний стан здоров’я. За рахунок зростання м’язової маси тіло втрачає кістляві обриси, набуває привабливих округлостей та пружності. Але не варто очікувати появи яскраво вираженого рельєфу. Це можливо лише у разі спеціального режиму тренувань і прийому препаратів. Усе, чим може забезпечити тренажерний зал, – міцним здоров’ям і підтягнутим, спокусливим тілом. Займаючись спортом, не забувайте про здорове харчування.