Японська дієта – дієтичний шлях дружини самурая

Мініатюрність східних (зокрема і японських) жінок давно стала легендою і предметом заздрощів багатьох американок та європейок. Може, саме тому японська дієта така популярна?

Що японського в цій дієті

Звідки ростуть ноги у цієї системи харчування – достеменно невідомо. Нібито її розробили в одній із клінік Країни вранішнього сонця, проте цей факт точно не встановлений. Та й список продуктів у дієті цілком собі європейський, що зводить ризик виникнення алергій до мінімуму. Щоправда, дієта досить сувора і незбалансована, тому дотримання її довше двох тижнів загрожує проблемами для здоров’я. Щоб полегшити організму «дієтичну долю» і зробити результат помітнішим, поєднуйте цю систему харчування з детокс-комплексом.

Правила безпеки по-японськи

Зберегти здоров’я за дотримання такої дієти допоможуть кілька правил:

  • Не забувайте про пиття: велика кількість чистої води (близько двох-трьох літрів щодня).
  • Не заощаджуйте на каві та чаї: придбайте дійсно якісний продукт.
  • У період дієти, за тиждень до неї почніть прийом Детоксилу – це спеціально розроблений детокс-комплекс, який допоможе вивести з організму продукти розпаду та токсини. Це підвищить ефективність дієти, допоможе покращити стан шкіри та волосся. Позбувшись шлаків за допомогою Детоксилу, ви вже через тиждень відчуєте легкість у тілі.

Що пропонує японська дієта?

Харчуватися за цією системою доведеться лише тричі на день, причому досить скромними порціями. Сніданок в «японці» не передбачається – обмежуватися доведеться лише чашкою чорної кави. Виняток – п’ятий день, його можна розпочати салатом з тертої моркви, заправити яку слід лимонним соком.

Що ж до інших прийомів їжі, то дієтологи пропонують такі поєднання продуктів (щодня).

  1. Обідайте парою варених яєць. Додайте салат із капусти, заправлений олією, випийте чашку томатного соку. Вечеряти слід тим самим салатом і 200 г морської риби.
  2. Меню обіду складається з порції відвареної риби із салатом; на вечерю поласуйте 200 г вареної яловичини, які можна запитати склянкою кефіру.
  3. Обідати доведеться яйцем, цього разу сирим, і салатом із трьох варених морквин, з ложечкою олії. На вечерю – два яблука.
  4. Для обіду підсмажте на крапельці олії корінь петрушки. Закусити можете двома яблуками. Вечеря: два варені яйця, 200 г відвареного м’яса, капустяний салат.
  5. В обід порадуйте себе 200 г рибки (відвареної або запеченої), яку запийте томатним соком. На вечерю – та сама риба, але з капустяним салатом.
  6. За обіднім столом насолоджуйтесь вареною куркою (500 г) та морквяно-капустяним салатом. На вечерю – два варені яйця та салат із моркви.
  7. Обідати слід парою яблук та 200 г відвареної яловичини, а вечеряти – 200 г фруктів.

Якщо після тижня такого харчування ви зрозумієте, що здатні продовжувати «шлях гейші», то наступні сім днів просто повторіть це меню. Максимум змін – можете замість кави пити чай.

Паралельний прийом Детоксилу по 1 капсулі протягом 30 днів забезпечить не тільки курс детоксу, а й підтримуватиме ваш організм, щодня забезпечуючи його найнеобхіднішими вітамінами та мікроелементами, а на роботі кишечника не позначаться ніякі різкі зміни в харчуванні, оскільки Детоксил подбає і про нормальну безперебійну роботу шлунково-кишкового тракту.