Сироїдіння: за і проти!

Сироїдіння – це серйозний крок, який вимагає грамотного підходу. У першу чергу людина має зважити всі за і проти, врахувати стан свого здоров’я, при цьому позбавившись шкідливих звичок (паління, алкоголь). У багатьох випадках незбалансований раціон навіть у разі заняття спортом може призвести до побічних ефектів в організмі дорослих і дітей.

Сыроедение: за и против

Шкода сироїдіння для дітей і дорослих

Експерти відзначають таку можливу шкоду сироїдіння:

  • Загострення серцево-судинних захворювань, які могли бути спровоковані палінням і браком спорту.
  • У чоловіків відбуваються згубні зміни в гормонах, що завдає шкоди потенції.
  • Загострюються захворювання шлунково-кишкового тракту, а також виникають алергії на сироїдіння. Для дітей такий результат вельми трагічний, тому так важливо обміркувати всі за і проти.
  • Знижується фізична витривалість, що неприпустимо для тих, хто займається спортом.
  • Майбутні мами-сироїдкі, які недоотримують необхідний комплекс вітамінів, ризикують народити хворих дітей, навіть якщо не палили в процесі вагітності.
  • Шкода сироїдіння для веганів – це зниження концентрації вітаміну В12, що виконує кровотворну функцію.

Сироїдіння для підростаючого покоління також не завжди дає позитивний ефект. Чимало хто з  лікарів не рекомендує годувати дитину сирою їжею, радить обговорити всі за і проти. Травна система дітей може не впоратися з термічно необробленої їжею, яку пропагує сироїдіння. За і проти такої дієти, а також можливу шкоду для молодого організму повинні прораховувати батьки спільно з лікарями. Практика свідчить, що діти зі слабким імунітетом стають депресивними і частіше хворіють, якщо з раціону прибрати продукти тваринного походження або варену їжу.

Сироїдіння і паління, сироїдіння і спорт

Дієта дає свої плоди тільки в тому випадку, якщо грамотно поєднувати сироїдіння і спорт. Дотримуючись цього закону, зваживши усі за і проти, дорослі і діти стануть міцними і сильними!

Якщо ви все-таки вирішили переходити на рослинне меню, то повинні дотримуватися деяких правил: сироїдіння і паління, приправлені алкоголем і малорухомим способом життя, є несумісними поняттями. Інакше ви отримаєте лише шкоду. Зважуйте всі за і проти, не паліть, займайтеся спортом і будьте здоровими!

Важливо!

На думку дієтологів, здоровий раціон має не більш як на 50% складатися із сирої їжі. Йдеться про овочі та фрукти. У сирому вигляді вони зберігають безліч вітамінів і мінералів, необхідних організму.

Незважаючи на застереження, деякі люди обирають систему сироїдіння. Існує багато різновидів цього принципу харчування. Деякі сироїди вживають лише рослинні продукти, інші харчуються винятково сирим м’ясом. Частина сироїдів віддає перевагу монотрофному харчуванню. Протягом місяця вони харчуються одним і тим самим продуктом.

Таке обмеження раціону також призводить до браку компонентів, необхідних для здорового функціонування організму, і роботи мозку зокрема.