Очищення судин

Наявність атеросклерозу, варикозу, гіпертонії та мігрені може свідчити про наявність холестерину. Він осідає на стінках судин, звужуючи канали. Таким чином утруднюється прохідність крові. Це породжує безліч патологій. Щоб позбутися їх, слід очистити судини. Як це зробити?

Очистка сосудов

Є один підтверджений спосіб: позбутися зайвої ваги, виключити жирну, смажену та щедроприправлену їжу, а також пити багато води. Спортивні тренування допоможуть якнайшвидше відновити здоров’я. Але ті, хто потребує лікувальних засобів народної медицини, можуть застосувати нижченаведений спосіб. Його ефективність не підтверджена, але принаймні це смачно і корисно.
Смачний додаток до спорту

Цей засіб потрібно вживати лише після 20-хвилинної пробіжки або 45-хвилинного спортивного тренування.
Для приготування зілля потрібно: 2 лимони, 2 апельсини і мед.
Фрукти не треба чистити від шкірок. Їх необхідно добре промити і порізати. Вийміть кісточки з часточок. Порізані фрукти подрібніть на м’ясорубці. До отриманої цитрусової каші додайте 2 столові ложки меду та ретельно перемішайте. Помістіть суміш у закриту скляну посудину. Вона має зберігатись у холодильнику. Дозування суміші – одна столова ложка.

Є також інший рецепт з лимона, часнику та води. Але він не тільки несмачний, а й шкідливий для печінки. Тому займайтеся спортом і закушуйте цитрусово-медовою кашею.
Смачного!