Оздоровче голодування заради здоров’я

Лікувальне голодування заради здоров’я і гарного самопочуття часто викликає багато суперечок і протиріч. Розвантажувальні дні і оздоровче голодування, на думку медичних експертів і гастроентерологів, бажані, і нехтувати таким очищенням не варто.

Оздоровительная голодовка ради здоровья

Розвантажувально-дієтичне очищення, сплановане з урахуванням фізіологічних особливостей організму, дуже корисне. Це і є голодування заради здоров’я. Можна виділити такі позитивні ефекти:

  • очищення організму голодуванням сприяє збільшенню тривалості життя;
  • медична голодна дієта дозволяє травній системі відпочити;
  • від шлаків очищується кров і міжклітинна рідина;
  • оздоровче голодування робить фігуру стрункою, оскільки зменшується вага.

Медичне голодування для здоров’я

У наш час найпоширенішим є триденне медичне голодування. Для здоров’я людини така дієта вважається нешкідливою і найоптимальнішою за відгуками деяких медичних експертів. За цей період з організму виводиться дуже багато шкідливих речовин. Людина насичується енергією і силою.

Але слід пам’ятати, що утримання від їжі заради здоров’я – усвідомлений вибір, який не можна зробити спонтанно. Спочатку необхідно здати аналізи і визначити готовність до очищення. Якщо застережень немає, то поступово треба переходити на рослинну їжу – в такому випадку медичне голодування для здоров’я дасть більше користі.

Очищення організму голодуванням

Оздоровче очищення організму голодуванням триває 10 днів і більше. Але період очищення часто визначається індивідуально кожною людиною. Голодувати дозволено практично в будь-якому віці. Очищення організму голодуванням особливо корисне після 30, коли вже є цілий «букет» хвороб. Але якщо йдеться про маленьких дітей, то краще не проводити подібні випробування, адже це вже буде не оздоровче голодування, а катування. Також голодування протипоказане людям, яким уже за 70.

Є випадки, коли очищення організму голодуванням – заборона з медичної точки зору. Якщо людина хвора на грип, страждає від захворювань шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи, то не можна навіть думати про голодування.

Рекомендовано ознайомитися з бестселером Ю.Ніколаєва «Голодування заради здоров’я». У книжці детально описана техніка безболісного очищення організму.

Голодуйте розумно заради оздоровлення та очищення шлунково-кишкового тракту!