Що їсти, щоб не хотілося їсти на ніч?

Нічні вилазки до холодильника або просто дуже пізні вечері якраз і є причиною того, що багатьом так і не вдається схуднути. Хтось приходить пізно з роботи і відчуває вовчий голод, а хтось просто не може заснути через бажання наповнити якнайскоріше голодний шлунок. Так чи інакше, але якщо ваше почуття голоду проти ночі посилюється, то щось не в порядку з гормональною системою. По-перше, з 8 вечора починає вироблятися гормон сну мелатонін. Проти ночі також посилюється вироблення гормону ситості лептину. Якщо людина не спить і їй хочеться їсти, то, вочевидь, у неї є проблеми з цими гормонами. Як же змусити працювати їх правильно?

Что есть, чтобы не хотелось есть на ночь

По-перше, треба харчуватися вдень ​​правильно і порційно. Не переїдати, не їсти занадто багато солодкого і жирного. Обов’язково з’їдати свій сніданок. Як правило, ті, хто не їсть нічого вранці, не можуть потім повноцінно працювати, а ввечері не в змозі заснути вчасно. Сніданок має бути повноцінним і містити або білки, або складні вуглеводи. Зведіть до мінімуму вживання чаю і кави. По 1 чашці на день кожного з цих напоїв буде більш ніж достатньо. Ввечері випивайте склянку кефіру. За 3 години до сну їсти вже не варто. Якщо ви не можете заснути вчасно, то зсувайте свій графік відходу до сну поступово на більш ранні години. Найкраще це робити по півгодини. Якщо ви звикаєте засипати після 12, то в гормональній системі відбувається збій режиму сну і неспання. Це серйозно впливає не тільки на бажання їсти, а й на всі інші процеси в організмі. Жінки, які лягають спати пізніше 22:00 старіють набагато швидше, ніж ті, хто регулярно дотримується режиму. Останнім, до речі, їсти після 6-7 години вечора не дуже й хочеться. Хіба що перекусити кефіром або випити чашку трав’яного чаю.

Дієта передбачає, що ви будете поступово налагоджувати не лише режим харчування, а й сну. Така дієта обов’язкова до дотримання як мінімум на півроку. Але ніщо не заважає вам дотримуватися цих правил постійно. Оскільки ці рекомендації потрібні не лише для схуднення, а й для оздоровлення, а також підтримки молодості, то ви самі розумієте, що ця «нічна дієта» є швидше стилем життя, а не короткостроковим заходом для тих, хто хоче швидко привести себе в порядок. Варто уточнити, що під час дотримання дієти не можна їсти все те, що може провокувати безсоння. А саме: багато солодощів і мучного, алкоголь, солоні і копчені м’ясні делікатеси і напівфабрикати, фастфуд,  жирну їжу тощо.