
Дієтичні пастки
Чимало людей бентежаться і дивуються, коли тривале застосування дієти залишає вагу незмінною. Подібні проблеми – серйозний привід звернутися до лікаря. Але перед тим як проходити
У народній медицині здавна застосовують жир тварин, яким властиво впадати взимку у сплячку. Такий жир містить величезний комплекс корисних для здоров’я людини речовин. Це і вітаміни, і мінерали, й інші біологічно активні компоненти, які допомагають, наприклад, борсуку обходитися під час тривалого сну без води та їжі.
Використовуючи в лікувальних та профілактичних цілях борсучий жир, люди, зацікавлені у своєму здоров’ї, зменшують ймовірність виникнення багатьох хвороб. Також успішно борються із вже поставленими діагнозами.
Борсучий жир: корисні властивості та застосування
Насамперед борсучий жир цінний тим, що містить багато насичених жирних кислот. Вони повноцінно засвоюються організмом та захищають клітини від впливу вільних радикалів. Борсучий жир показав свою ефективність у лікуванні найгрізніших недуг – туберкульозу, пневмонії, виразки дванадцятипалої кишки та шлунка, онкології. Треба розуміти, що у цьому сенсі тваринна субстанція відіграє роль біологічно активної добавки, а не лікарського препарату. Тому вживати її при захворюваннях потрібно як допоміжний засіб, а не основний.
Борсучий жир можна застосовувати як у комплексній терапії складних хвороб, так і з метою профілактики, наприклад, застуди та ангіни, закрепів та непрохідності кишечника. Збагачуючи організм корисними речовинами, він підвищує імунітет, нормалізує обмінні процеси та роботу багатьох органів. Добавку рекомендують при зниженому гемоглобіні та високому цукрі. Сприятливо борсучий жир впливає загальний стан пацієнтів, які перенесли операцію чи тривалу хворобу.
Як правильно приймати борсучий жир?
Внутрішньо продукт можна приймати і дорослим, і дітям. Від 3 до 12 років –по 1 чайній ложці вранці та ввечері за годину до їди. З 12 до 16 – по десертній ложці також 2 рази на день. Старше 16 років – по столовій ложці 2-3 рази теж до їди приблизно за годину. Жир запивають великою кількістю теплого молока або відвару шипшини. У пропорціях 3:1 його можна змішувати з медом чи домашнім варенням із полуниці, малини, чорної смородини та інших вітамінних ягід. Тривалість лікування визначається діагнозом та ступенем розвитку захворювання. Усі необхідні у цьому плані рекомендації має дати лікар.
Зовнішньо борсучий жир застосовують у вигляді мазі при шкірних захворюваннях (екзема, вітиліго, дерматит), опіках та обмороженнях. Продукт чудово затягує порізи та рани, сприяє загоєнню пролежнів, усуває запальний процес при фурункульозі та карбункулах. Жир втирають у хворі суглоби при артриті, використовують у комплексній терапії при остеохондрозі та радикуліті, м’язових болях та розтягуванні зв’язок. Продукт добре зарекомендував себе як протикашльовий засіб – ним натирають на ніч груди та спину, обходячи ділянку серця.
Детоксил https://detoxil.com.ua/
Чимало людей бентежаться і дивуються, коли тривале застосування дієти залишає вагу незмінною. Подібні проблеми – серйозний привід звернутися до лікаря. Але перед тим як проходити
Періодично люди кидають собі виклики, як змінити щось у житті. Одного разу прийняте таке рішення, як перейти на здорове харчування, обов’язково відгукнеться хорошим самопочуттям та
Діти дошкільного та шкільного віку мають обов’язково снідати. Перша половина дня у них найпродуктивніша. Сніданок підвищує мозкову активність, що допомагатиме інформації відкладатися у пам’яті. Важливо
На правах реклами. Не є лікарським засобом. Є протипоказання.
Дивись текст етикетування.