Ці продукти подовжують життя!

Секрет довгого життя не полягає й не захований у ліках або науковому експерименті – він залежить від збереження здорового способу життя, а також збагачення його продуктами харчування, що запобігають загибелі життєво важливих клітин організму.

Эти продукты продлевают жизнь!

Які продукти необхідні для довголіття

Спаржа

 Спаржа смачний і сприятливий для довголіття продукт. Високий вміст калію і вітаміну В12 у спаржі сприяє дуже важливим ремонтним процесам клітин у тілі.

Квасоля

 Квасоля і бобові є здоровою альтернативою для тих, хто з якихось своїх причин не хоче або не може споживати м’ясний білок. Вони мають високий вміст корисної клітковини і низький вміст жиру, що сприяє здоров’ю серця і шлунково-кишкового тракту. Австралійське дослідження показує, що ті люди, які часто, хоча б раз на тиждень, їдять боби, живуть довше.

Часник

 Часник більше, ніж просто гострий ароматизатор. Він містить аліцин, який допомагає підтримувати здоров’я серця.

Зелений чай

 Антиоксиданти, що містяться в зеленому чаї, як вважають, можуть допомогти запобігти деяким видам раку і навіть зменшити ризик пошкодження шкіри від ультрафіолетового світла.

Гриби

Гриби дійсно є суперпродуктом. У них міститься дуже низька кількість калорій (одна чашка нарізаних сирих грибів близько 15 калорій), а також антиоксиданти, селен, вітамін D, які, до того ж, пригнічують ріст ракових клітин.

Горішки

Горіхи та насіння (особливо мигдаль, кеш’ю, насіння соняшнику, гарбуза) містять дуже багато корисних для нас омега -3 жирних кислот, які, як відомо, допомагають зменшити вміст шкідливого холестерину в крові.

Вино

Невелика кількість алкоголю може знизити ризик серцевих захворювань, але надмірне споживання може сприяти безлічі проблем зі здоров’ям.

 Солодка картопля

Жителі Окінави, відомі довгою тривалістю життя, їдять солодку картоплю щодня. Краща за вмістом волокон і бета-каротину, солодка картопля також містить гормон антистаріння DHEA.