Яблучна дієта

Перед тим як сісти на цей різновид дієти, слід врахувати кілька простих правил:

  1. Необхідно вживати яблука зі шкіркою, тому що в ній багато вітамінів та мікроелементів.
  2. Щоб яблука максимально засвоювалися, перед вживанням натріть їх на тертці. І найважливіше, купуйте домашні яблука, у складі яких немає або хоча б є мінімум хімічних добавок.
Грейзинг диета

Варіанти меню

Яблучна монодієта

Один з варіантів яблучної дієти – вільне поїдання яблук. Протягом дня їште лише яблука, стільки, скільки хочете. Головна особливість цієї дієти – води пийте якнайбільше і трохи чаю із заспокійливим ефектом. Підійде з м’ятою або мелісою. Такий різновид дієти може тривати тиждень, а якщо вам вистачить старанності та сил, то продовжіть її до 1,5 тижня. Після закінчення дієти збільшуйте свій раціон поступово, щоб уникнути проблем зі шлунком.

Яблучна дієта – другий варіант

Основними продуктами, які використовуються при цьому різновиді дієти, будуть: яблука, морква та буряк. Ви можете готувати яблука з рисом, замочивши очищені фрукти в гарячій воді. Для зняття нудотності додавайте у страву лимон або його цедру, а можна лише сік. Робіть собі сирну масу з тонкими скибочками яблук. Крім того, можна зробити своєрідний салат, натерши на тертці яблуко і моркву, а потім заправити суміш 2 чайними ложками меду.

Головна умова – не вживайте цукру та солі під час дієти. Порції мають бути помірними. Як напої вживайте очищену воду або порцію чаю з м’ятою.

Запропонована дієта базується на дії пектину, який допомагає очистити організм. Але триває вона лише тиждень. Після закінчення дієти вводіть у раціон різні продукти, тільки будьте обережними. У перший період необхідно поступово переходити на нормальний раціон, інакше дієта не буде ефективною.

Яблучна дієта – її позитивний бік

Плюси таких дієт, як першого, так і другого варіанта полягають у тому, що їх дотримуватися можуть навіть ті люди, які страждають на хронічні захворювання. Дієта дає непогані результати. Ця дієта не потребує додаткових грошових витрат. Раціон другої дієти різноманітний і не набридне.

Яблучна дієта – негативний бік

Мінуси яблучної дієти полягають у тому, що дехто не може вживати яблука, оскільки вони викликають у цих людей алергічні реакції. І, звичайно, якщо ви побоюєтеся за здоров’я, через наявні захворювання, вам краще проконсультуватися з лікарем.

Як бачите, плюси значно перевищують мінуси. Яблучна дієта переважно підходить усім.