Дієта за методикою П’єра Дюкана

Однією з найпоширеніших для схуднення є дієта П’єра Дюкана. Результатом системи, на якій базується дієта за методикою Дюкана, є швидка втрата зайвої ваги, при цьому схудлі не набирають її знову. Дієта П’єра Дюкана в процесі проходження курсу формує і закріплює необхідні звички харчування.

Дієта за методикою Дюкана складається з кількох етапів: атака, чергування, закріплення і стабілізація. Тривалість цих етапів підбирається індивідуально на підставі відгуків про отримання бажаного результату, тобто скільки кілограмів необхідно скинути.

Диета по методике Пьера Дюкана

Варіанти меню

Таблиця етапів дієти Дюкана.

Вес, который хотите сбросить*1.Атака2.Чергування3.Закріплення
1 кг2 дні15 днів50 днів
10 кг3 дні50 днів100 днів
15 кг4 дня85 днів150 днів
20 кг5 днів120 днів200 днів
25 кг7 днів155 днів250 днів
30 кг7 днів160 днів300 днів
40 кг9 днів190 днів400 днів
50 кг10 днів330 днів500 днів

Згідно з відгуками, результати схудлих, які дотримувалися дієти, можуть бути різними.

Меню і рецепти для дієти Дюкана

Меню дієти Дюкана і його рецепти залежать від етапу, на якому перебуває той, хто худне.

Атака. На етапі атаки в рецептах для меню допускається тільки дієтичне м’ясо (курятина, телятина, індичатина і заячина), але його кількість необмежена. Рецепти для дієти Дюкана, за якими готуються страви, передбачають варений, тушкований або парений спосіб термообробки. Меню також має включати вівсяні висівки – три столові ложки висівок – рекомендована дієтологами кількість для щоденного вживання відповідно до методики.

Чергування. На цьому етапі в меню дієти Дюкана білкові дні чергуються з овочевими. Раз на два дні можна доповнювати раціон необмеженою кількістю свіжих овочів.

Закріплення. У цей період за методикою до вищеописаного раціону додаються фрукти – не більше одного фрукта на день. До меню дієти Дюкана на цьому етапі потрапляє один шматочок сиру і 2 картоплини.

Рецепти для дієти Дюкана – досить популярні і отримали позитивні відгуки серед гурманів.

Рибний суп. Підходить для етапу атаки.

  • 300 г риби відварити, бульйон посолити;
  • Додати зелену цибулю і орегано, варити ще кілька хвилин;
  • Рибу порізати на шматочки і додати в суп 2 відварені яйця.

Згідно з методикою, щотижня слід дотримуватися одного суто білкового дня.

Дієта Дюкана, результати

Стабілізація – це етап, коли добігає кінця дієта Дюкана, результати мають визначити формування нових звичок у культурі харчування. До раціону можна включати будь-які рецепти, після того як добігла кінця дієта Дюкана. Результати схудлих залишаться на тому ж рівні, якщо не зловживати цукром, кондитерськими і борошняними продуктами.

Дієта Дюкана вітає вживання  вівсяних висівок протягом усього часу, результати виникнення звички їх вживати варто зберегти, а також щотижня дотримуватися білкового дня.

Дієта Дюкана, відгуки схудлих

За останній час дієта Дюкана здобула величезну кількість прихильників, відгуки схудлих і дієтологів сходяться на думці, що крім усього вищезгаданого дуже важливо випивати не менш як 1,5 л води щодня.

Дотримання методики бажано супроводжувати спортивними заняттями. Тривалі і часті піші прогулянки також допоможуть значно посилити ефект, який дала дієта Дюкана. Відгуки схудлих: «Не уникайте сходів, відмовтеся від ліфтів!»