МАГГІЧНА ДІЄТА: стрункість залізної леді

Цитрусові у поєднанні з яйцями, мінімум вуглеводів та достатня кількість білків – так описують дієту Маггі її прихильники. Противники ж стверджують, що вона занадто сувора і дотримуватися її довго не можна. Треті, «історики дієт», упевнені, що саме ця система харчування допомагала зберігати стрункість легендарній Маргарет Тетчер (до речі, Маггі – це не що інше, як скорочення від її імені). У чому суть цієї дієти?

Залізні правила «залізної леді»

Суворість дієти, про яку говорять її противники, полягає не в мікроскопічних порціях, а в категоричній забороні на заміну продуктів: якщо потрібно з’їсти апельсин на сніданок, то це має бути саме цитрусовий і саме в перший прийом їжі. Замінити його яблуком на вечерю – не вийде!

Голодувати на цій дієті не доведеться: суворі розміри порції не завжди вказані. А ось додати рідини потрібно неодмінно: обов’язкові два, а то й три літри води на день. Це дозволить вивести токсини та продукти розпаду з організму.

Сучасні дієтологи не заперечують ефективності цієї дієти, проте стверджують, що поєднувати її краще з детокс-програмами. Щоб за місяць мати не тільки тонку талію, а й оздоровити організм, поєднуйте дієту з прийомом Детоксилу. Він м’яко позбавить організм від шлаків, продуктів розпаду, токсинів – всього того, що засмічує тіло, погіршує стан шкіри та призводить до набору зайвої ваги, погіршення здоров’я.

Отже, до правил цієї дієти варто додати ще одне: щодня приймайте по одній таблетці Детоксилу, який не випадково у своєму складі також містить чудодійний екстракт грейпфрута!

Меню дієти Маггі

Отже, чим харчуватись протягом двох-чотирьох тижнів? Усе досить просто – традиційні три прийоми їжі без жодних перекусів. Снідати доведеться одноманітно: яйцями (не більше двох), які потрібно закусити грейпфрутом. Любителям ранкової кави відмовлятися не доведеться – головне, не додавати молока і класти цукор.

Що їсти на обіди та вечері?

  • У 1 і 4, 6 день – фрукти (суворо одного виду) на обід та м’ясо – можна все, крім баранини, – на вечерю.
  • 2 день – куряче філе на обід, яйця з тостом та овочевим салатом на вечерю. Закінчіть трапезу грейпфрутом.
  • День 3: нежирний сир, помідори та тост – обіднє меню. Вечеряйте м’ясом.
  • На 5 день обідайте вареними овочами та яйцями, вечеряйте рибою із салатом, на десерт – апельсин.
  • День 7: відварені овочі з курятиною та свіжими томатами на обід, закінчіть трапезу цитрусовими. На вечерю – тільки овочі, ніяких ласощів!
  • День 8-10: на обід приготуйте м’ясо та салат, вечеряйте яйцями. На десерт після вечері – грейпфрут.
  • 11 день: відварені овочі, яйця, сир – на обід, два яйця – на вечерю.
  • Меню 12 дня відрізняється обідом – дозволена риба. А ось на вечерю знову яйця.
  • День 13: м’ясо з помідорами на обід, грейпфрут “на солодке”. Вечеряйте фруктами.
  • Завершіть дієту курячим м’ясом із помідорами та відвареними овочами, цитрусовими – це і обіднє меню, і список страв на вечерю.

Не забувайте про Детоксил: він підвищить ефективність дієти, допоможе навести лад в організмі!