Обіди для тих, хто худне. Які продукти слід їсти, якщо ви на дієті і хочете прискорити метаболізм

У першу чергу треба розуміти, що вам не можна голодувати. На перший погляд, здається, що голодування є логічним методом швидко скинути зайву вагу. Насправді тут є багато нюансів. Наприклад, якщо ви хочете поголодувати кілька днів, то вам потрібно входити в режим відсутності їжі плавно.

Обеды для худеющих - Детоксил

Відмовитися від м’яса, а потім і інших продуктів: смаженого, копченого, солодкого і солоного. Перебуваючи в режимі жорсткого обмеження їжі, треба розуміти, що не можна займатися активною фізичною працею, а ще краще взагалі бути в режимі відпочинку. З голодування також потрібно виходити поступово, потроху додаючи ті чи інші продукти. Слід пити чисту воду, причому в достатній кількості. Зазвичай такий режим можуть витримати не всі, а лише люди, які усвідомили всю важливість голодування для себе особисто. Якщо ж ви намагаєтеся схуднути, обмеживши себе в усьому, то рано чи пізно ви зірветеся і зробите ще гірше. Як багато історій людей, які худнули, а потім різко набирали вагу, можна зустріти на просторах інтернету! А все через те, що організм звикає до певного режиму. Це означає, що найкраще дотримуватися не дієти, а правил харчування, які допомагатимуть вам зберігати потрібну вагу протягом усього життя, а не протягом 1-2 місяців.

1. Їжте ситно, але не переїдайте. В обід потрібно поїсти так, щоб було можливо не наїдатися на ніч. Багато людей припускаються помилки, захопивши з собою на обід в офіс пару яблук. Увечері ви не зможете закрити дверцята холодильника, адже голод нікуди не дівається. А тому варто заздалегідь подбати про раціоні на обід. Можна з’їсти кашу, порцію салату і шматочок відвареної курочки. Можна пообідати рибкою на пару, а також зеленню й овочами. Можна з’їсти запіканку. А можна приготувати овочеве рагу і доповнити його житнім хлібом без дріжджів. Варіантів багато, тож залишається лише продумати меню на кожен день. Ще один варіант ідеального перекусу – крем-суп з сухариками.

2. Уникайте виробів з борошна на обід. Якщо ви худнете, то вам треба уникати виробів з борошна майже повністю. Зазвичай на обід так і хочеться з’їсти сосиску в тісті або ж випити чай з пиріжком. З цієї причини тут і була рекомендація щодо ситного обіду. Щойно ви його з’їсте, у вас зникне бажання дивитися на бутерброди, пироги і булочки до чаю. Якщо від борошняних виробів відмовитися не виходить, то слід мати про запас щось солодке, але більш корисне і менш калорійне. Наприклад, якийсь десерт із сиру або ж мед.

3. В обід можна перекусити фруктами. В обід все ще можна перекусити фруктами, а от залишати поїдання ягід на вечір не варто. З тієї простої причини, що в ягодах і фруктах теж міститься цукор. Нехай не шкідливий, а фруктовий, корисний, але калорій він вам додасть у будь-якому випадку. А тому можна з’їсти порцію фруктів або ягід, а через 20-40 хвилин – основні страви на обід. У цьому випадку ви задовольните свою потребу у свіжих вітамінах днем, а під вечір у вас не виникне відчуття провини перед собою тому, що в сезон фруктів і ягід ви відмовляєте собі в корисних ласощах. Якщо ви їсте фрукти та ягоди на голодний шлунок, то вони посилять травлення. З обережністю треба ставитися до цього тим, у кого підвищена кислотність шлунка. Якщо ж ви віддаєте перевагу тому, щоб їсти фрукти і ягоди після обіду, то зважте на те, що має минути хоча б 40 хвилин після прийому їжі. Фруктові соки можуть викликати бродіння, а також посилювати відчуття голоду. Тому ви можете знову захотіти їсти після тарілочки вишні або склянки малини.