Рецепти, раціон роздільного харчування

Рецепти роздільного харчування від А до Я! Раціон роздільного харчування – єдиний спосіб підтримувати тіло в тонусі. Головне правило – не поєднувати непоєднуване. Треба оптимально поєднувати продукти харчування: так їжа безперешкодно засвоюється и не відкладається у вигляді жирів.

Рецепты, рацион раздельного питания

Страви роздільного харчування

Що дозволено їсти при роздільному харчуванні?

  • Овочі. Капуста, морква, томати, баклажани, горох и спаржа ідеально комбінуються з різноплановою їжею. Страви роздільного харчування з овочами не треба запивати молоком.
  • Напівсолодкі фрукти и ягоди. Сливи, яблука, манго, виноград и малина сумісні з кисло-солодкими фруктами. Такий раціон вельми ефективний для зниження ваги.
  • Кислі фрукти. Найкращий рецепт на сніданок: ківі з яблучком або апельсин. Солодкі й кислі плоди не можна їсти одночасно, оскільки це може призвести до виразки і гастриту.
  • Крохмалисті страви. Макарони, кукурудза на кухні, добре гармонують з овочевою нарізкою і зеленню. Любителям страви а-ля «картопля + м’ясо + молоко» ця дієта здасться несолодкою, зате оздоровить організм.
  • Білки. До раціону треба включати горішки, м’ясо, яйця, сир, бринзу. Страви дозволено споживати з овочами, петрушкою, кропом.
  • Жири. Сметану, сало, вершки краще не вживати спільно з білковою продукцією, інакше така «висока кухня» призупинить виділення шлункових соків.
  • Вуглеводи. Дієта допускає наявність хліба, круп, картоплі, гороху, цукрів, солодких фруктів на сніданок. Але рецепт «як поласувати вуглеводами, приправленими апельсином, томатами й іншими «кислинками» ніхто не видавав, тож стримуйте свій апетит!

5 золотих правил раціону від дієтологів-профі:

  1. Не комбінуйте кислу їжу з продуктами, насиченими вуглеводами.
  2. Жири з білками – заборонене поєднання на кухні.
  3. Не ласуйте кислими фруктами і білковою їжею одночасно.
  4. Забудьте про різноманітність на сніданок: дієта виключає сумісність крохмалю та цукру.
  5. Такі ласощі, як диню і кавун не можна їсти з іншими продуктами.

Кухня роздільного харчування: сніданок, обід, вечеря

Рецепти роздільного харчування при 90-денній дієті

Секрет дієти 90 днів простий і зрозумілий: вона складається з повторюваних циклів днів, послідовності яких треба чітко дотримуватися. Кухня роздільного харчування включає білковий, крохмальний, вуглеводний, вітамінний дні, як на сніданок, обід, так і на вечерю. Кожен 29-й день варто присвячувати аква-розвантаженню: пити воду і не порушувати раціон тимчасового голодування.

Дієта-дев’яностоднівка привнесе у ваше життя раціональне роздільне харчування. Сніданок буде складатися з 2 фруктів і склянки ягід. На обід можете з’їсти 300 мл м’ясного (білкова кухня) або овочевого (крохмальний і вуглеводний день) бульйону, а також приготувати ароматну гарячу страву. На вечерю, якщо йдеться про вуглеводні дні, побалуйте себе темним шоколадом, порцією морозива і можете з’їсти трохи печива. У білковий і крохмальний дні обмежтеся салатом, у фруктовий день розбавте свій раціон грейпфрутом або освіжаючим фрешем.

Дієта, рецепти страв при роздільному харчуванні

Рецепти страв при роздільному харчуванні різноманітні і залежать від індивідуальних переваг. До меню цієї дієти входять: каша з яблуками, грибний салат, печена картопля, овочевий салат з сиром і багато іншого на сніданок, обід і вечерю.

Спіймали себе на думці, що дієта роздільного харчування – це ваша стихія? Тоді влаштуйте «свято живота» вже зараз – випробуйте ситні дієтичні рецепти страв просто на своїй кухні!

Детоксил – очистити організм від токсинів та шлаків https://detoxil.com.ua/