Як худнути і не зриватися?

Багато хто мріє схуднути. У хід ідуть дієти, відвідування спортзалів, але такий режим не всім під силу. Уже через тиждень усе набридає, хочеться з’їсти порцію котлет зі смаженими макаронами.

Как худеть и не срываться?

Як же в цьому випадку не зірватися?

 Часто жінки обирають дієти, що дозволяють позбутися зайвих кілограмів швидко, наприклад, 1-2 кг за тиждень. На початковому етапі рішення приймається твердо, але вже через кілька днів запал зникає, пропадає бажання худнути. Жінка вирушає на ринок або в магазин за цукерками, ковбасою, тортом та іншими продуктами, які швидко піднімуть настрій. Такий зрив поверне назад усі скинуті кілограми за 1-2 дні, ще з’явиться й зайвий запас. Жінка звинувачує себе в слабкій силі волі, починається депресія.

Щоб уникнути подібної ситуації, потрібно всього лише обрати правильну тактику. Перед дієтою жінка навмисно починає налаштовувати себе на складності, оскільки їй доведеться обмежувати себе в їжі. З таким підходом досягти бажаного результату складно. Гарний настрій – саме з цього потрібно почати боротьбу із зайвими складками на животі.

Як треба поводитися?

  • Якщо щоразу ви будете звинувачувати себе за фігуру, що розпливлася, то “заробите” тільки депресію.
  • Треба навчитися любити себе і своє тіло. Позбавитися жирових відкладень не так просто, але якщо ви хвалитимете себе навіть за маленькі успіхи у боротьбі із зайвою вагою, то результат прийде набагато швидше.
  • Не треба весь час думати про свою вагу. Вчіться радіти сонцю, ходіть з друзями на прогулянку, зустрічайте світанок. Ці приємні дрібниці відволікатимуть вас. Психологами помічено, що спокійні люди менше нервують і досягають у житті великих результатів.
  • Можете повісити на холодильник або на кухні фото гарної дівчини з ідеальними формами. Коли захочеться зайвий раз відкрити холодильник, цей знімок має вас зупинити.
  • Не чекайте швидкого результату. Скинути за тиждень кілька кілограмів нереально. Після таких мук і зірватися легко, і кілограми повернуться швидше. Налаштуйтеся на тривалий процес. Правильне харчування допоможе не тільки стати стрункішою, а й зафіксувати результат.
  • Не забувайте про фізичні навантаження. Можете записатися в тренажерний зал. Ще допомагає прогулянка пішки. Чим більше ходите, тим краще.
  • За продуктами не ходіть голодною. Коли в животі бурчить, неможливо пройти повз кондитерські вироби й інші ласощі.
  • Якщо ви до солодощів небайдужі, не варто повністю виключати їх з раціону. З’їдена вранці одна цукерка ніяк не позначиться на вашій талії. Тільки балувати себе часто не треба, інакше всі ваші старання ні до чого не приведуть.
  • Багато хто знаходить задоволення в їжі, забуваючи про інші розваги. Знайдіть для себе приємне заняття. Це можуть бути в’язання, танці, орігамі, походи, читання тощо. Хобі зробить життя більш насиченим і цікавим, тоді й думки про їжу будуть не настільки нав’язливими.
  • З ранку привчайте себе снідати кашами на воді. Відчуття голоду не з’явиться до обіду, отже, зникне бажання з’їсти на роботі зайвий бутерброд чи шматочок торта.
  • Слідкуйте за порціями. Якщо їстимете з маленьких тарілок, не зможете накласти для себе велику порцію улюблених страв. Краще їсти невеликими порціями кілька разів на день, ніж один раз і перед сном. Дробове харчування не дасть розвинутися відчуттю голоду.
  • Їжу треба прожовувати ретельно. За вечерею не дивіться телевізор. За улюбленим фільмом ви відволічетеся і спокійно можете з’їсти більше, ніж треба.
  • Худніть з ким-небудь. З подружкою або сусідкою переносити тяготи дієти легше, ніж одній. Порівняння результатів може стати додатковим стимулом.
  • Якщо ж раптом ви зірвалися, впадати у відчай не варто. Не картайте себе за це. Заспокойтеся і почніть усе заново. Результат обов’язково буде.

У прагненні гарної фігури не забувайте про здоров’я. Якщо є якісь відхилення, поговоріть з дієтологом або з лікарем. Хоч би яку дієту ви обрали, правильна установка на результат допоможе досягти ефекту швидше.