
Дієтичні пастки
Чимало людей бентежаться і дивуються, коли тривале застосування дієти залишає вагу незмінною. Подібні проблеми – серйозний привід звернутися до лікаря. Але перед тим як проходити
Враження про те, що вегетаріанство – це лише овочеві салати, фрукти та горіхи, помилкове. Відомі різноманітні рецепти для вегетаріанців, що пропонують збалансовані і смачні поєднання продуктів.
Для охочих ознайомитися ближче з їжею, яку передбачає вегетаріанство, рецепти допоможуть переконатися, наскільки багато страв можна приготувати зі звичайної капусти. У книжках про вегетаріанство можна знайти прості поради і наочні рецепти з фото. Основне правило, на яке важливо зважати в разі переходу на вегетаріанство, – рецепти не повинні бути складними, захоплювати вас своєю простотою і достатком смаків. Ви можете експериментувати щодня з вибором продуктів, оскільки рецепти для вегетаріанців набагато різноманітніші, ніж у м’ясоїдів.
Вікторія Бутенко, автор серії книжок про сироїдіння, говорить про обмеженість смаків традиційної кухні: «Люди, які дотримуються звичайної дієти, щодня їдять приблизно одне й те саме. Чи це стейк, чи гуляш, бургер або барбекю, все одно це яловичина, хоча й виглядає по-різному».
Коли розглядаєш рецепти з фото з овочів, злаків, горіхів і фруктів, припиняє мучити питання, що їдять вегетаріанці. Рецепти, виявляється, не обмежуються салатами, а складаються з повноцінного раціону: закусок, перших і других страв, а також смачних десертів, які пропонує вегетаріанство. Рецепти з фото допоможуть поетапно зробити навіть найвишуканіші страви. Отже, що їдять вегетаріанці? Рецепти складаються за принципами збалансованості чотирьох компонентів:
Уміння креативно підходити до вибору інгредієнтів надихає на експерименти з продуктами, які використовує вегетаріанство. Рецепти з фото відкриють двері у захопливий світ смакових відчуттів.
У чому основна цінність рослинної їжі і що пропонує вегетаріанство? Страви, які не лише дарують гарний смак, а й дарують життєву енергію, ясність розуму, здоровий стан шкіри та волосся і багато іншого. До речі, напевно, під час подорожі у вегетаріанство, страви на вашому столі будуть дедалі різноманітніші, і вам стане цікаво ділитися своїм досвідом і фотографіями.
Кому, якщо не шеф-кухарям знати найсмачніші страви для вегетаріанців? Британець Джеймі Олівер у своїй книжці «Вибір Джеймі. Без м’яса» здивує різноманітними рецептами. А Чед Сарно, засновник веганскої мережі ресторанів SAF restaurants, творить чудеса кулінарії без термічної обробки продуктів. Чед впевнений, що споживання їжі пов’язане з нашим емоційним задоволенням і пропонує не відмовлятися від виду улюблених котлет або салату «Цезар». Тільки замінити тваринні продукти корисними рослинними компонентами. Також смачні страви для вегетаріанців можна знайти в популярній книжці «Виделки замість ножів» (125 рецептів з фото).
Салати – це перше, з чим експериментує більшість початківців-вегетаріанців. До речі, для охочих перейти на рослинне харчування дуже вдалий час – з травня по вересень (залежно від місцевості). Улітку можна без зусиль знайти овочі, фрукти та ягоди по сезону і приготувати корисний салат. Для вегетаріанців поступово відкриваються можливості експериментувати зі своїм раціоном, і з настанням холодної осені організм уже підготовлений до рослинної їжі.
Салат для вегетаріанців у несезон може містити водорості, авокадо, оливки, фініки, курагу, тофу, насіння, паростки, горіхи. Для заправки салату підійдуть олії: кунжутна, лляна, кедрова, розторопші або амаранту.
Для очищення організму від токсинів вам допоможе
Чимало людей бентежаться і дивуються, коли тривале застосування дієти залишає вагу незмінною. Подібні проблеми – серйозний привід звернутися до лікаря. Але перед тим як проходити
Враження про те, що вегетаріанство – це лише овочеві салати, фрукти та горіхи, помилкове. Відомі різноманітні рецепти для вегетаріанців, що пропонують збалансовані і смачні поєднання
Якщо звичайна клітковина вам не по кишені, просто знайдіть їй заміну. Давно вже відомо, що це джерело енергії має безліч переваг для здоров’я, тому його
На правах реклами. Не є лікарським засобом. Є протипоказання.
Дивись текст етикетування.