Роздільне харчування за Малаховим, Шелтоном

Концепції сучасної дієтології різноманітні, але найпопулярніша схема – це, звичайно, роздільне харчування (стандартне і за групою крові). Основна ідея – їсти тільки продукти, що комбінуються між собою.
Вегетарианские продукты - Детоксил

Схема роздільного харчування за Шелтоном, таблиця

Дієтологи розробили безліч цікавих оздоровчих програм, серед яких роздільне харчування за Шелтоном. Таблиця відомого гігієніста представляє перелік продуктів, рекомендованих для дієти. Усі вони впорядковані за добрим поєднанням між собою та максимальною користю для організму. Схема роздільного харчування за Шелтоном визначає виконання деяких правил:

  1. Заборонено в один прийом вживати вуглеводну їжу з таблиці разом із кислотами.
  2. Жири з білками – несприятлива схема трапези та ін.

Таблиця роздільного харчування за Малаховим

Існує й інша мегаефективна таблиця роздільного харчування за Малаховим, яка також базується на ідеології раціонального планування меню (відмова від різної за хімічним складом їжі, яка може спричинити порушення в роботі ШКТ та ожиріння). Так, роздільне харчування за Малаховим, на відміну від таблиці (дієти) Шелтона, має лікувальний ефект. У меню від Малахова включено відвари, настоянки, трав’яні збори, фруктово-овочеві соки.

Роздільне харчування за групою крові

Найунікальнішим методом у дієтології вважається дієта від натуропата Пітера д’Адамо – роздільне харчування за групою крові. Так, людям із першою групою крові рекомендовано:
  • яловичина, баранина;
  • палтус, тріска, хек;
  • перець, карі, петрушка;
  • алича, черешня, чорнослив;
  • ананасовий та вишневий сік;
  • чай з ягід шипшини та ін.

Для другої групи крові радять судака, скумбрію, арахіс, гречку, гірчицю, абрикосовий та лимонний сік, ромашковий чай, чорну каву. Делікатеси для людей з 3-ю групою – м’ясо кролика, йогурт, кефір, печиво вівсяне, хрін, виноград і зелений чай. На четверту групу крові припадають такі ласощі, як індичка, морський окунь, рис, броколі, сік з журавлини.
Використовуйте свій метод, схему або таблицю роздільного харчування за Шелтоном, Малаховом або д’Адамо – оздоровлюйтеся, худніть і омолоджуватися!

Используйте свой метод, схему или таблицу раздельного питания по Шелтону, Малахову или д’Адамо – оздоровляйтесь, худейте и омолаживайтесь!
 
Для очищення організму від токсинів вам допоможе Детоксил у таблетках.